Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pécsen nehéz diákmunkát találni?

Pécsen nehéz diákmunkát találni?

Figyelt kérdés

Jövőre kezdek a PTE-n és jó lenne valami munkát találni amiből legalább a koleszt finanszírozni tudnám.


Van egy középfokú angol nyelvvizsgám és B-s jogosítványom (bár nem tudom mennyit számít).


2015. júl. 12. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a Fürge diáknál, egy ideig hívogatni fognak a munkalehetőségekkel, igaz azok főleg csak ilyen alkalmiak lesznek. De ha figyeled a hirdetéseket, találhatsz hosszútávút is. Én is rajtuk keresztül csinálom a nyári melóm. Árufeltöltőnek és pénztárosnak meg mindig keresnek embert, pl a Diák Service is.
2015. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az alkalmi munkák azok milyen jellegűek? Vannak olyanok amiket egyetem mellett is lehet csinálni?
2015. júl. 12. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze. Hát azok csak ilyen 1-1 naposak. Szólnak, hogy holnap ráérsz e, lenne munka, és akkor vagy igen vagy nem. Ha sokszor nemet mondasz, akkor egy idő után nem hívnak többet. De állandót is találhatsz egyetem mellett, ha neked belefér. Nézelődni kell a honlapon, meg van a PTE álláshirdetések fb csoport, oda mindig kikerülnek az épp aktuális diákmunkák.
2015. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!