Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet a lyukakat eltüntet...

Hogy lehet a lyukakat eltüntetni az önéletrajzban, kitolhatom az éveket 1-1 munkahelynél?

Figyelt kérdés

#munka #munkanélküli #munkahely #önéletrajz #CV #munkakersés #álláskersés
2015. júl. 13. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

simán, csak az interjún ne szóld el magad

A munkaügyi központban is azt mondták hazudni kell a CV-ben mert különben nem lesz munka.

2015. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Eddig csak a valóságot mertem beleírni, de így meg interjúra sem hívnak be. Nincs egy vonzó önéletrajzom, ezért gondoltam változtatni kellene, kezdetnek a lyukak eltüntetésévél.

2015. júl. 13. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tüntesd el a lukakat, de el kell, hogy keserítselek: nem valószínű, h a lukak miatt nem hívtak be téged. A prózai ok, hogy 1-1 állásra régebben 30-50 jelentkező volt, idén olyan 300-500 jelentkező van. Ebből első körben max. 5-10 embert hallgatnak meg. A többi akkor is megy a lecsóba, ha kiváló önéletrajza van.
2015. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nagyon sokan jelentkeznek 1-1 állásra, főleg itt dél-keleten, ahol alig hirdetnek irodai munkát, és lehet így sem leszek nyerőbb, de egy próbát talán megér.
2015. júl. 14. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze próbáld meg! Mit veszthetsz vele? semmit.
2015. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah hát én is így szoktam.Mondjuk ha fél évig voltam valahol egy évre beírom.De volt már, hogy 3 hónapot beírtam 1 évre :D.Azt mondtam sajnos nem voltam bejelentve csak 3 hónapot.A cég megszünt amúgy is, úgyse tudják leellenőrízni.Muszáj hazudozni kicsit.
2015. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!