Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Részidős állást keresnék, de...

Részidős állást keresnék, de hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom, kissé hülyén hangzik, de részidős állást keresek. Még sosem dolgoztam és sajnos nincs ismerősöm, aki tudna segíteni az ügyben vagy bejuttatni valahová.

Az érdekelne, hogy hogyan kereshetnék munkát, mármint interneten, de azon belül ilyen diák-munkacsoportokat vagy ne ebben a kategóriában keresgéljek? Tulajdonképpen egyetem mellett szeretnék dolgozni, hogy tudjam fizetni a tandíjat. Mindenféle ötletet szívesen fogadok!:) És előre is köszönöm szépen!



2015. júl. 15. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs google-d, ahova beírhatod, hogy: "részmunkaidős állás" ?
2015. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyne volna, viszont nem bízok mindenben, mert már vertek át 2 éve:D Ezért gondoltam, hogy kapok pár ismertebb és megbízható oldalnevet.
2015. júl. 15. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem.

Profession.hu

cvonline.hu

jobmonitor.hu


Az oldalak megbízhatóak. Viszont azt SENKI nem tudja garantálni neked, hogy a munkáltató nem ver át. Ezért kell mindent megbeszélni, leírni, elolvasni, mielőtt aláírunk bármit is.

2015. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:D
2015. júl. 15. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nappali tagozat? Mert akkor diakmunka is szoba johet diakszovetkezeten keresztul.
2015. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!