Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az árúfeltöltö munka van...

Az árúfeltöltö munka van olyan rossz mint a gyorséttermi? (diákmunka)

Figyelt kérdés
Kfc-ben dolgozok 1 hónapja de mindig maradnom kell minimum + 1 órákat munka végén mert jön vendég heti egyszer nyitnom zárnom kell (persze nincs kifizezve) akár 23-ig is ben vagyok.Nem panaszkodni akarok csak az érdekel hogy az árúfeltöltöt mennyivel tartják ben tovább és hogy egy kicsivel is jobb-e.
2015. júl. 15. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
teszkóban voltam,mindig betartották az időt és ki is fizettek rendesen.viszont soha nem fájt úgy a hátam,mint azokban az időkben:(
2015. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit örülök hogy nem vettek fel KFC-be. A mostani munkám összehasonlíthatatlanul jobb.
2015. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így külső szemlélőként az árufeltöltés eléggé lélekölő lehet.
2015. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam Mekiben is 3 hónapot, jelenleg a Tescoban dolgozom árufeltöltőként (mindkettő diákmunka). Tesco mérföldekkel jobb mind fizetés, mind munkakörülmény szempontjából. Mekiben a kasszázás volt a legrosszabb, első napomon beraktak kasszába, és már aznap egyedül hagytak este 10 - éjfélig, hogy vigyem a kasszát, szóval volt sor rendesen, meg ki is készültem a sok anyázástól. Ha konyhán van az ember, a Meki is tud jó lenni. A nyári társaság kifejezetten jó volt, de szeptemberben elment a diákok nagy része, így végül én is.
2015. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!