Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A pénzváltókban szellemileg...

A pénzváltókban szellemileg leépültek dolgoznak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem bárhol is váltok az ott dolgozók undokok, tiszta depisek, olyan "kedvesek" épp csak le nem hánynak... Meg idegbetegek! Ha megkérdezem mi várható az árfolyammal akkor forgatja a szemét, meg bunkón visszaszól, hogy mit tudja ő azt?!

Ha meg poénkodok (pl. most nyomtattam, még fog a festék :D ) nem veszik a lapot, hanem bunkón visszaszólnak, hogy "nagyon vicces" de volt aki rendőrrel fenyegetett.


Miért ilyenek? Én vagyok az ügyfél aki ott hagyja a sok pénzt nekik amiből van a jó fizetésük, úgy hallottam kétszáz körül keresnek, abba már beleférhetne egy kis kedvesség!


2015. júl. 16. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Mégis honnan az Istenből tudná hogy hogyan fog alakulni az árfolyam?!

2. Nem vagy vicces...

2015. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szeretik a viccelődést, mert sok "ügyfél" arra játszik hogy elterelik a figyelmét a pénztárosnak annak reményében hogy hátha rosszul ad ki nekik pénzt ( = többet). A hiányt pedig a pénztárosnak kell fizetnie.


A hamis pénz meg nem játék, be kell vonniuk és a rendőrségre menni tanuzni.


Bankban viccelődnél azzal hogy csókolom, ez egy bankrablás? Na ugye...

2015. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi közük van az árfolyamhoz? Nem olyanok mint a dilis nyuggerek, hogy fáj a lumbágóm, akkor romlani fog a forint...
2015. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer beszélgettem az egyikkel, közgazdasági diplomája van, két nyelven beszél, csak nem nagyon tud máshol elhelyezkedni. Elég unalmas munka, nagy forgalom de csak pár vevőtől, a többi időben üresjárat. Eléggé be volt fordulva. Ez mondjuk a Garam utcai Tesco pénzváltójában volt, az kisebb forgalmú mint mondjuk egy belvárosi.
2015. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként meg igazuk van az előzőeknek, próbálnál meg te pénzzel dolgozni, ha összeragad két papír, az a te fizetésedből jön le.


Tényleg, mi is pontosan a te munkád?

2015. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

És ezért kell így viselkedni, bunkózni mert próbálom feldobni a napját? Gondolhatja, hogy nem fogom reklámozni ha tényleg hamis pénzt viszek! Mi az, hogy honnan tudja az árfolyam alakulását? Ez a szakmája!

Arról nem is beszélve, hogy sok ember összetenné a kezét, ha havi kétszázat kapna és a munkaideje nagy részét interetezéssel töltené mint ők!


És mégegyszer mondom én vagyok az ügyfél aki viszi a nem kevés pénzt amiből ő nagyon is jól megél, de úgy látszik ez a modor ott valami felvételi követelmény, szinte mindegyik váltónál ezt tapasztalom, hogy így viselkednek.

2015. júl. 16. 22:03
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem minden. Nem olyan szórakoztató ám napi 12 órában semmi mást nem csinálni, mint egy 5 nm-es szobában mások pénzét számolni. És nem jós hogy előre lássa az árfolyamok alakulását. Ha tudná hogy mi lesz, inkább elmenne tőzsdézni nem? :)
2015. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát akkor valóban szellemileg leépültnek kell lennie ha az megzavarja, hogy szólnak hozzá, főleg ha befele kifele többször megszámolják a pénzt. Meg beadom az eurót ő beírja a gépbe az kiirja a forintot, megszámolja kiadja. Mit lehet ezen eltéveszteni? Főleg hogy azért egyik váltónál se áll non stopp a sor! Akkor mit szóljon a közértben a pénztáros?
2015. júl. 16. 22:08
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy vicces, vannak helyek ahol egyszerűen ez nem fér bele.
2015. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Hja, hogy te vagy az ügyfél, aki a pénzét viszi oda, tehát nyalják ki a seggedet, ugye?


És nem, neki nem az a szakmája, hogy előre tudja a pénzpiaci szereplők döntéseit, és abból következtetést vonjon le az árfolyamot illetően. Mégis milyen szakma képviselője az, aki erre képes? Talán a jós? Oda kellene menned, szerintem ő venné a lapot a poénjaiddal is.

2015. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!