Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún, ha megkérdezik...

Állásinterjún, ha megkérdezik van-e kérdés, mit kérdezzek, ha már mindent elmondtak? (vendéglátás, kereskedelem)

Figyelt kérdés
Szeretnék tippeket, tanácsokat kérni, hogy ilyenkor mit lehet még kérdezni, ha tényleg mindent elmondtak? Ha olyanra kérdezek vissza amit már elmondtak, akkor meg gondolom tyúkeszűnek gondolnak, hogy már nem tudom miről van szó. Légyszi ne hurrogjatok le, mert még kezdő vagyok a témában.. Előre is köszi aki válaszol.

2015. júl. 20. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én mosolyogva annyit kérdeztem,hogy felvettek?:) másnap jött a telefon hogy igen
2015. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi kérdésed, akkor mondd nyugodtan, hogy megtudtál mindent most, ami elsősorban fontos lehet és kész.
2015. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kérdésed akkor minek akarsz kèrdezni? Nem kötelező.
2015. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért akarnék mégis kérdezni, mert sokan mondták hogy az sem túl jó ha nem kérdezel, mert nem látják rajtad hogy akarod.. Egyébként voltam már hasonló helyzetben, hogy azért nem kaptam meg az állást, mert azt látták rajtam hogy "nem érdekel" eléggé. Holott ha tényleg elmondanak mindent, akkor mégis mit kérdezzen az ember?! Vagy ez csak olyan formalitás, hogy megkérdezik?
2015. júl. 20. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezz, arról hogy lehet enni ebédidőben? van-e étkezde
2015. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon erőltetni akarod, kérdezd meg, hogy milyen a mostani társaság, szoktak-e lenni csapatépítő tréninek, kirándulások, milyen öltözködést várnak el, ilyesmi.
2015. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!