Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kimegyek egy közvetítővel...

Ha kimegyek egy közvetítővel dolgozni Angliába akkor mi akadálya van hogy ott keressek egy másik állást ha nem lenne olyan jó?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Te tetted fel az előbbi tescos kérdést is.

Nos a magyar ügynökség nem hülye. Van annyi esze, hogy bebiztosítsa magát, mert tisztában van azzal, hogy legtöbben pár nap és lelépnének. Nekik ebben nincs pénz. Ezért vagy olyan összeget kérnek el, amivel egyénileg akár 2-3 havi lakbért is kitudnál fizetni, vagy köt veled egy szerződést, hogy X hónapig nem léphetsz le, különben nem fizet ki.

Nem tudom miért görcsölsz a magyar ügynökségekkel, de ha tudsz angolul, akkor olcsóbban és jobban jársz ha magad jársz a munka után.

2015. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már mindenki elmondta milliószor, hogy ezek a közvetítő cégek gusztustalanul lehúzzák az embereket, vagy keress magadnak munkát, vagy inkább ne menj ki.
2015. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pl én ügynökséggel jöttem, nem fizettem nekik semmit, minden intézve volt, ők intézték (és fizették a repülőjegyet, a szállást, ami fel volt töltve kajával, és nem fizettünk érte előleget se - albérletnél mindig van), emiatt nem léphettünk, asszem három hónapig. mert ha léptünk volna, ezt vissza kellett volna fizetni (a repjegyet, leginkább).
2015. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!