Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy tűzoltó?...

Mennyit keres egy tűzoltó? Megéri tűzoltónak lenni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem éri meg ,A VONULÓSOK ÉS MŰSZAKI MENTŐSÖK 24-72-be vannak és mindennel együtt nettó 110 a plafon . SZÁMÍTSD ÁT HETI 40 ÓRÁRA LEBONTVA HAVI 70 EZERRE JÖN KI . Kemény meló , tarló égés kánikulába beöltözve , árvíz védelem , viharkár enyhítés , baleseteknél segítkezés , áhhh fontold meg és járj utána . FőISKOLÁVAL MÁSKÉNT FEST A DOLOG
2015. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

5 éve vagyok súlyemelő, előtte kézilabdáztam, nem hiszem, hogy fizikailag annyira kifogna rajtam a meló. Azt tudom, hogy általában 24órát dolgoznak, majd 48 óra pihenő, és pihenőnapokon más munkát is vállalhatnak, amennyiben nem akadályozza őket a tűzoltói munkában(pl túl kimerítő). Jövőre lesz egy gyógymasszőri szakmám, a szabadnapjaimon tudnám csinálni, azzal is nagyjából 70-80 körül tudok keresni havonta, ami már így együtt elég jó dolog. Azt hiszem, érdemes lesz belevágni.


Persze ha valamit rosszul tudok, javítson ki valaki!

2015. júl. 30. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!