Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londoni munka, átverés?

Nonamebiam kérdése:

Londoni munka, átverés?

Figyelt kérdés
Sziasztok az alább weboldalon találtam pár munkalehetőséget,már meg is van a repjegy utazok ki,de félek,hogy átverés lesz.. mi a véleményetek? Előre semmit nem kell fizetni,viszont megérkezéskor a lakásra 2 hetet előre és két hét kauciót kell fizetni.Esetleg utazott már ki valaki az alább állások közül valamelyre? [link]

2015. júl. 30. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én szinte biztosra venném, hogy átverés.
2015. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerződésed van?

Ez kevés info, lakásra meg persze, hogy előre kell fizetni, mint mindenhol.

2015. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csapda, NI számot személyesen kell kérni , tavaly jan 1. óta alapfokú nélkül nem foglalkoztatnak a te védelmedben , idén jobban szigorított a nyertes kormánypárt . Egy honlap elegendő neked a kimenetelre , kint írnál szerződést látatlanba ? Ezek hírhedt albérleti szobanepperek , mivel meló nincs a kauciót odaadod és te lépsz le a patkányodúból mert besokallsz . Feljelenteni meg nem mered mert kiderül kimentél a semmire és te égsz emiatt . Ott is hemzsegnek a munkanélküliek ... A pénz a létminimumot se éri el egyébként . Intézd el a repjegy visszavételét , nézd meg a Feketelista álláskeresőknek face oldalt . Keress rá a Külföldi munkavállalók 10 parancsolatára , érdemes olvasgatni .
2015. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nyelvtudás nem szükséges! -- ha ilyet találsz, zárd is be az oldalt.
2015. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a nyelvtudás nem szükséges, azt tényleg felejtsd el. nem csak a munkához kell, az élethez is.
2015. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok,először is köszönöm a segítséget! Elvileg, NI numbert és bankszámlát mikor már ott vagyunk akkor fogunk nyitni,meglátjuk mi lesz reméljük a legjobbakat mivel m ár megvan a jegy kimegyek,legfeljebb keresek máshol munkát! Arra gondoltam,hogy érkezéskor körbekérdezem az már ott lakókat és annak fügvényében írom alá a szerződést menyire pozitívak a vissza jelzések.
2015. júl. 31. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő én azt tanácsolom hogy környékből verbuvált facebook csoporttal vedd fel a kapcsolatot és ha elakadsz odakint akkor rendes tisztességes módon kérj a magyaroktól segítséget, tud-e valaki szállást, munkát. Sok a segítőkész magyar idekint.


A hirdetések elég érdekesek, túl kedvezőnek tűnnek. Talán ennyire nem könnyű.


Angolul tudj alapfokon! CV -d legyen kinyomtatva vagy 40-50 db és szórd szét az éttermekben, raktárakban, stb helyeken ott ahová mész. Mindig managernek add mert az alkalmazottak csak kidobják.


Mi a párommal állásajánlat nélkül jöttünk ki csak úgy vakon - ez az amit soha senkinek nem ajánlanak. Csak én tudtam alap fokon angolul. Az első hónap után még 1800 font volt a havi bevételünk, most kb 3300-3500 font havonta 1 év eltelte után. Fel kell építeni magadat, ez a titka. Türelemmel, odafigyeléssel.

2015. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!