Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előléptettek és az édesapám,...

Előléptettek és az édesapám, így a beosztottamá vált a munkahelyemen, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk már évek óta,ugyan abban a munkakörben.


Volt egy megüresedett osztályvezető pozíció amit apunak felkínáltak,ő erre zsigerből visszautasította( mondván ő már nemszeretne ugrálni nyugdíjig)


Utána kb 2 hétig egy másik srác volt kinevezve de őt hamar elküldték( alkoholista volt és töbször részegen járt be)


Ezután kerültem én a képbe,3 hónapra ideiglenesen engem neveztek ki osztályvezetőnek,ha beválok akkor véglegesen én leszek,ha nem akkor vissza kapom a régi beosztásomat.

De tiszta kényelmetlen a saját apukámnak kell feladatokat adnom.

Mi tévő legyek?



2015. júl. 31. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
25/F vagyok
2015. júl. 31. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A sors íróniája! El kell válalnod! Édesapád nem élt a lehetőséggel!
2015. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Vállald el,ez nagy lehetőség.

Apukád nem vállalta te elvállalod,ezt ne szalaszd el,életed lehetősége.

Megérti ő is,szerintem büszke is lenne rád.

2015. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azon már igazábol túl vagyok elvállaltam.Fizikálisan kevesebbet kell dolgoznom,viszont elég stresszes egy pozíció.

Csak maga az egész szituáció furcsa.Annak az embernek lettem a főnöke aki engem felnevelt.És cserébe most feladatokat kell adnom neki.

2015. júl. 31. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát kérdező C'est la vie.

Erősebb kutya b....ik.Ez van,kapitalizmus az viszi a tortát aki gyorsabb,jobban figyel,jobban dolgozik,akár jobban teper,jobban nyal.

2015. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel semmi probléma nincs. Ha jó a viszony köztetek, akkor ezek után se lesz gázos. Ne szívasd meg ne is kivételezz vele.
2015. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a munkát sem a családdal, sem a magánélettel. A munka az munka. Dolgoztasd meg az öreget, de rendesen.
2015. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a dolgok pozitív oldalát!

Megvan az az előnyötök, hogy a munkahelyen kívül is meg tudjátok beszélni a dolgokat.

Ha édesapádnak is felajánlották ezt a munkát, nyilván megvan hozzá a szaktudása, még segíteni is tud neked, hiszen tapasztaltabb.

Te meg nyilván nem fogsz neki olyan munkát kiosztani, amiről tudod, hogy utálja csinálni. Ha van ilyen.

Ne érezd magadat kényelmetlenül, ha egyébként jó a viszonyotok, nem lesz semmi baj!

2015. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, még mindig ott dolgozol és édesapád is? Mi történt azóta?
2018. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!