Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt valahogy kivitelezhető?

Ezt valahogy kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha kitalálok egy új terméket akkor azt hogy tudom/mi a menete hogy majd később nagyobb boltokban (pl.Tesco) is kapható legyen.

2015. aug. 6. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Először odáig kellene eljutni, hogy gyártsák a terméket. Ha ez megvan, akkor már bizonyára meg lehet vele környékezni a Tesco-t, hogy ajkarja-e árulni. De szerintem a gyártásig sokkal nehezebb eljutni.
2015. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a gyártásig mit/miket kell csinálni?
2015. aug. 6. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom sok pénzért leszerződsz egy gyárral, amely gyártja a cuccaidat. Vagy mégtöbb pénzért veszel/bérelsz/építtetsz gyárat (munkások is kellenek persze).

Azonkívül gondolom kellenek mindenféle engedélyek a termékre, plusz bizonyára neked is valami vállalkozói vagy hasonló.

2015. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Mégis milyen terméket találtál ki? Nyalókát vagy zsebrádiót, szagosított szemeteszsákot vagy klotyótisztítót, esetleg tyúkszemtapaszt? Csak mert k...ra nem mindegy, amikor gyártatni akarod.
2015. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy italt.
2015. aug. 6. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Azon belül? Üdítő, alkoholos? Élelmiszerre szigorú előírások vonatkoznak, hogy gyárthatod, ha értékesítésre szánod.

Ha legálisan tudod gyártani, és elég sokat, megbízhatóan tudsz szállítani belőle, a Tesco és egyebekhez biztosan be lehet kerülni valahogy. De hallottál-e már a polcpénzről? Azt is ki kell fizetni. Nekem kell megfinanszírozni az akciós újságot, nagyon olcsón kell adni, ha a Tesco azt mondja: most akciózol, különben kiraknak a p----ba.

2015. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy fizetni kell azért ha jó helyen akarod hogy legyen a terméked,de ők nem is fizetnek?
2015. aug. 6. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért fizetnének előre? Bizományba otthagyod az italt, és 90-120 vagy ki tudja hány nap múlva megkapod az eladott áru árát.
2015. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező 10-11-nek tippellek.

Szülőket bevontad már a tervedbe? Megtudják finanszírozni? Hogy állnak anyagilag?

Gondolkoztál élelmiszer mérnöki iskolán?

2015. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!