Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen irodai munkák léteznek?

Csincsilla19 kérdése:

Milyen irodai munkák léteznek?

Figyelt kérdés
Főiskolát szeretnék végezni Londonban, és mindenképp irodai munkára szeretnék váltani, hogy mindig meglegyen a "tudat" hogy szombat és vasárnap otthon vagyok, ugyanis most vendéglátásban dolgozom. Olyan munkát szeretnék amiért nem kell véresre küzdenem magam matematikából vagy számvitelből, mert anyukám végig csinálta,láttam a könyveket, amikből tanult...(az hogy egy szót nem értettem belőle,nem kifejezés.)Nem, nem vagyok buta sem ostoba, biológiát tanultam gimiben csak közben 180 fokos kört vett az életem és másabb dolgok foglalkoztatnak,mint akkor, amikor 14 évesen el kellett döntenem mit is akarok. Olvastam munkaköri leírást könyvelésről,de sajnos még mindig nem tiszta számomra. Köszönöm a segítséget!

2015. aug. 7. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

"Olyan munkát szeretnék amiért nem kell véresre küzdenem magam matematikából vagy számvitelből."


Többnyire ezekkel lehet munkát találni meg pénzt keresni.

Analízist, mikro-és makroökonómiát és statisztikát szinte minden valamire való szakon oktatnak, teljesen nem fogod megúszni, hacsak nem mész valami bölcsészszakra.

2015. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Ha a matek és számvitel nem erdekel akkor ne legyél könyvelő.


Irodai munka pedig rengeteg fajta van.

2015. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az adminisztrációs munkakör?
2015. aug. 7. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jü neked egy szinte minimálbérből eltengődni, hajrá, de abból nem jutsz ki Lndonba.
2015. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Londonban elni nagyon draga, tanulni vegkepp es mivel ugy vettem ki h nincs vegzettseged ami kifejezetten ilyen munkakorre vonatkozna ezert nhe lesz munkat talalnod. Persze ha nem akarsz matekkal kuzdeni ugy kicsit behatarolodik de ugyfelszolgalaton is dolgozhatsz ha jol beszelsz.

Foiskolan mit fogsz majd tanulni?

2015. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!