Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vevőszolgálati adminisztrátor...

Vevőszolgálati adminisztrátor fizetése? (angol+orosz)

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az interjúm, érdekelne, mennyi a reális bérigény. Angol és orosz nyelvtudás kell középszinten, minimum érettségi. A feladat szinte kizárólag ügyfelekkel való kapcsolattartás,ehhez kapcsolódó adminisztráció, és heti, havi kimutatások készítése. Az orosz miatt én minimum bruttó 250et mondanék. Megyeszékhely, multiról van szó.

2015. aug. 7. 22:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Van 1 év tapasztalatom már,hasonló munkakörben, de nem feltétel a tapasztalat.
2015. aug. 7. 22:02
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm szerint viszont nettó 200 alá ( bruttó 300) ne adjam...
2015. aug. 7. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, bruttó 200 körül fogsz kapni, a 300 irreálisan magas.

De majd írd meg, légszi!

2015. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát, kössz... :D
2015. aug. 8. 03:35
 5/10 A kérdező kommentje:
az nettóban 130...ennyit kapok most is, szimpla ügyintézőként...és csak az angol kell, és nem is multi...
2015. aug. 8. 03:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Br 300-at kérj...
2015. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban használni fogod az oroszt? Csak azért kérdem, mert sok helyen előírnak németet vagy méginkább angolt, de igazából nem kell használni. Ennek megfelelően a bérben sem tükröződik a nyelvtudás. Ha tényleg oroszul kell kommunikálni, szerintem bruttó 250 reális lehet. De kérj, amennyit nem szégyellsz, max nem téged választanak.
2015. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
300-at egész nyugodtan meg lehet próbálni vidéken is multiknál. Nekem az első munkahelyemen adtak annyit, 1 év tapasztalattal meg simán tudtam válogatni a 400 bruttós helyek között (aztán végül egy még sokkal jobbat fogtam ki totál véletlenül). Lehet, hogy kicsit fognak alkudni, de egy multi nem küld el senkit azért, mert mondjuk 5-8%-kal túllövöd a bérsávot.
2015. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, az oroszt és az angolt is napi szinten kell használni.Szinte csak ebből áll a munka. Mint írtam, ügyfelekkel való kapcsolattartás,szóban és írásban egyaránt. Igaz, lemaradt, hogy angol és orosz ügyfelekkel, magyarokkal nem.
2015. aug. 8. 23:38
 10/10 A kérdező kommentje:
a kérj, amennyit nem szégyellsz, maximum nem téged választanak nem opció :) nagyon szeretném ezt a munkát, mivel tényleg olyat csinálhatnék amit szeretek, tehát idegen nyelven beszélhetek, ráadásul mind a kettővel egyszerre. Ennél jobbat most nem tudok magamnak. Viszont a munka költözéssel jár, így akármennyiért nem tudom elvállalni. Plusz se túl fölé, de pláne nem túl alá nem akarom lőni..
2015. aug. 8. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!