Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikusként (Programozó,...

Informatikusként (Programozó, Mérnökinformatikus) jó választás Dél-Korea?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy ott minden menő ami kapcsolatos a számítógépekkel, hogy folyton mindenki játszik és minden a technológia körül forog. Ezért arra gondoltam hogy munka és lakhatás tekintetében oda mennék. És érdekelne, hogy jól megfizetnek e ott? Bár azt hallom, hogy az informatikusokat ha ért a szakmájához mindenhol jól megfizetik.
2015. aug. 8. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dél-Korea nem London, azt is vedd számításba mielőtt ilyeneket tervezel, hogy lehet hogy vízumot se kapnál oda.
2015. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ismerek a neten egy ürgét aki szakácsként ment ki.

És nem akarok London-ba menni köszönöm se semmilyen más bevándorlók uralta országba. Inkább valahova keletre, de inkább Dél-Koreába.

2015. aug. 8. 18:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem értettél meg. Pont erre próbáltam rávilágítani, hogy Dél-Korea nem olyan mint London hogy bármilyen jöttment idegent tárt karokkal fogadnak.
2015. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De ez kb az összes ázsiai országra igaz.
2015. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egy programozó nem épp jött ment.

A jöttmentek azok akiket minden Európai ország befogad manapság.

2015. aug. 8. 18:47
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyszerűen meguntam Európát és a Nyugatot.

Nem tetszik itt sehol semmi, úgy érzem hogy Kelet adná meg nekem a lelki békét is. Más vallás, más emberek, más környezet.

2015. aug. 8. 18:52
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg miért más külföldi országban szükség van programozókra? :)
2015. aug. 8. 18:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz Dél-Koreáról meg az egész Ázsiai világról mintha olyan egyszerű lenne oda a kijutás mint az Európai Unióban. De nem is tépem a számat tovább, majd ha egyszer elkezdesz utána járni hogy hogy meg mint mennek ezek a dolgok, rájössz...
2015. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Nyugaton halálos bűn meg árulás, ha az ember Keletre akar menni. "Keresztény" elleni cselekedet.
2015. aug. 8. 19:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, mert nem vagyok vallásos, meg amúgy sem az én dolgom hogy más ember mit csinál. De fogd már fel, hogy oda kimenni nem úgy működik, hogy felülsz egy repülőre, aztán jöttem jó napot, itt vagyok. Tudod mi az hogy vízum? Meg letelepedési engedély? Meg hogy az adott országba milyen procedúrával és milyen feltételekkel adnak ilyet? A vakbuzgóságodból ítélve halvány fogalmad sincs róla...
2015. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!