Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti be szoktátok írni az...

Ti be szoktátok írni az önéletrajzba a pontos lakcímeteket?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Igen, mert nincs titkolnivalòm
2015. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert nem látom szükségesnek
2015. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Semmi közük hozzá.
2015. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Munkaadóként írom:


Az egyik szűrőm a lakcím.

Ha a jelentkező nem írja le legalább azt, hogy "Budapest xy" kerület (pontos cím nem feltétlen kell) vagy azt, hogy "10-30 percen belül be tudok érni a munkavégzés helyére otthonról" akkor az a jelentkezés megy a kukába.


Valószínűleg állása válogatja, de biztos sok olyan hely van ahol ha nincs semmilyen lakcím akkor kuka (mert pl lehet a delikvens vidéki aki kéri a bejárási támogatást, lehet hogy a város másik felén lakik és emiatt dobbantana hamar ha talál egy közelebbi állást, stb).

2015. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Legkésőbb belépéskor úgyis meg kell adni. Nincs értelme nem beírni.
2015. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Előző vagyok.


Kérdező, ha te keresel állást akkor azokra hallgass akik segítenek jól dönteni.

Ne megerősítést keress (pl te nem szeretnéd beírni, ezért kíváncsi vagy mások véleményére és ha mások azt írják, hogy "semmi köze hozzá" akkor te sem fogod beírni), és ne is adj olyanoknak a véleményére akiknek nincs állásuk (könnyen lehet, hogy pont azért nincs mert nem írja be a lakcímét) - mert nem rájuk akarsz hasonlítani, hanem szeretnél egy állást szerezni.


Én azt javaslom írd be legalább hozzávetőlegesen, hogy hol laksz (Budapest nem elég).

2015. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Fölösleges információ, egyébként meg egészen addig semmi közük hozzá, amíg meg nem egyeztünk.
2015. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

"sok olyan hely van ahol ha nincs semmilyen lakcím akkor kuka"

Ha bagóért keresel embert, és az egyetlen dolog ami az állás mellett szól, hogy közel van, akkor ne lepődj meg, ha egyből dobbant.

2015. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Én beleírtam, de soha senkit nem érdekelt, max olyna szinten, hogy mennyi idő bejutni a munkahelyre. Nekem ez átlag háromnegyed óra. Szintén senit nem érdekelt.
2015. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

A hr-es igazi hülye...

A cîm formàlis okbòl kell hogy ott legyen.

2015. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!