Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi szakügyintézőként...

Pénzügyi szakügyintézőként nem találok szakmában munkát, ill. ami van, az szintén minimálbért kap, mint egy érettségivel dolgozgató emberke?

Figyelt kérdés

Milyen ötletetek van még?

Küldözgettem nagyobb kft-khez, könyvelőirodákban, de sehol semmi.

Nincs állás, vagy ha van, akkor minimálbéres.

A semminél jobb persze, de jelenleg is ennyit keresek, tehát igenis elvállalom ezt a munkát, amióta elkezdtem dolgozni (2 éve), de jó lenne, ha kicsit értékelve lennék és haladhatnék fentebb.


22N


2015. aug. 12. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez valami OKJ ugye? Gondolom elég kevés az olyan hely ahol egy betanított érettségis már nem elég, de diplomásra mèg azért nincs szükségük. Pláne, hogy sok szakirányú diplomàs is elvállal munkákat kicsivel minimalbér felett. Igy én nem csodalkozom, ha nem megy sokkal konnyebben az álláskeresès mintha csak érettségid lenne.
2015. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!