Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki logisztikában,...

Ha valaki logisztikában, fuvarszervezőként szeretne dolgozni, meg se próbálja saját kocsi vagy helyben levő lakhely nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenleg FSZ képzésen vagyok, logisztikusnak tanulok.Egy középfokú angol nyelvvizsgám már van.

Szóval, szerintem tudok majd benne dolgozni.


Viszont, akik fuvarszervezőként dolgoznak azt mondják, meg sem próbáljam úgy, hogy nincs saját autóm meg lakhelyem abban a városban, ahol a munkahelyem lenne.

Azért, mert a fuvarszervezők mindig túlóráznak, nincs fix munkaidejük, nem lehet tömegközlekedéshez igazodni.Azért sem, mert egy fuvarszervezőnek szellemileg a toppon kell lennie, nem hivatkozhat arra, hogy "jaj este 11-re ért be a buszok,nem tudtam magam kialudni".



2015. aug. 15. 07:50
 1/3 A kérdező kommentje:
***Viszont, akik fuvarszervezőként dolgoznak azt mondják, meg sem próbáljam úgy, hogy nincs saját autóm vagy lakhelyem abban a városban, ahol a munkahelyem lenne.
2015. aug. 15. 07:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség. Én inkább azt mondanám, hogy extrém stressztűrő képesség nélkül ne vágj bele. Én foglalkoztam anno fuvarszervezéssel, igaz nem főállásban, de kihullott az összes hajam. Vqn olyan barátnőm , aki szintén fuvarszervező, vidéken lakik, busszal jár be, de otthonról is dolgozik. Erre való az okostelefon. Sokat túlórázik, de nem éjszakázik azért bent. Arra kell felkészülni, hogy éjjel nappal csörög a telefon, sokszor előfordulhat, hogy hajnali kettőkor kell intézkedni.
2015. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" egy

fuvarszervezőnek szellemileg a

toppon kell lennie, nem hivatkozhat

arra, hogy "jaj este 11-re ért be a

buszok,nem tudtam magam

kialudni"."


Ő... ki az aki erre hivatkozhat?

2015. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!