Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Osztondij, hogy kell megszerez...

Osztondij, hogy kell megszerezni, EZ HOGY VAN?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azert itt tettem fel ezt a kerdest hogy hatha valakik ittn tobben vannak, mint mashol es elolvassak amit szeretnem ha valaszolnak ra:)


Szeretnem megkerdezni hogy az osztondij ez hogy van ?

Kituno tanulo vagyok

Altalanos iskolaba

Es en azt halottam akkor "is" kapsz osztondijat mikor 4,50 folotti az atlagod es nekem folottebb is van :)

(nem palyaztam meg semmit, nemtoom mit kene megpalyaznom) de kituno lettem, ilyenkor nem jar osztondij ? Vagy igen?


AZ OSZTONDIJ EZ HOGY VAN?

KIK KAPHATJAK MEG?

MEDDIG KAPHATJAK MEG?

HOL KAPHATJAK MEG?


Szeretnek megtudni mindent ami osztondijjal kapcsolatos .

(bocsanat ha egyaltalan van benne rossz helyesiras, nincs ekezet szoval igy figyeljek meg)


koszonom ki valaszol:)

(normalis valaszokat kerek)

:)



2015. aug. 23. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Akár le is írhatnánk, de azzal rengeteg idő energia menne el, és már mások (felsőoktatásban dolgozók) megtették:


[link]

2015. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
"AZ OSZTONDIJ EZ HOGY VAN? " Kisegítőben, vagy hol vagy te 4,5 fölött ?
2015. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha tényleg kitűnő tanuló lennél, tudnád használni a google keresőt, rá tudnál keresni magadnak, és tudnád értelmezni a találatokban olvasható információkat.

Ezen kívül tudnál magyarul fogalmazni (a mondataid fele értelmetlen), tudnád helyesen használni a toldalékokat (pl. -ba, -be és -ban, -ben közötti különbség), sőt, még azt is tudnád, mi a különbség az ékezetek és az írásjelek között. Attól, hogy nincs "á" vagy "é" a billentyűzeteden, nyugodtan központozhatsz, azaz használhatsz normálisan vesszőket, pontokat, hogy könnyebb legyen egymástól elválasztanunk a mondataidat olvasáskor).

Egy hét múlva iskola, addig még bírd ki valahogy kamukérdések nélkül.

2015. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Általános iskolában nem tudok róla, hogy lenne ösztöndíj. Középiskolában ha Budapesten tanulsz, akkor pályázhatsz a fővárosi ösztöndíjra.

Ezen kívül alapítványoknak lehetnek ösztöndíjai, de ezekhez általában kell valami extra, pl. kiemelkedő sportteljesítmény.

2015. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Altalanos iskolaba nincs osztondij mert ott minden hulye tanulas nelkul (tobbek kozt en is :DD) is siman kituno. Ha egyetemen is ugyanennyi lesz az atlagod akk hasznald az elso valaszolo altal megadott linket
2015. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel te még csak általános iskolás vagy, nem jár pénz


Csak Bp-en ha 4,5 fölött vagy gimiben, akkor 50e Ft, a vidékiek meg ráb4sztak sajna.

Ha 4 évig 4,5 felett voltál és Bp-i, akkor egyetem első 2 évében tovább kapod 3,5-ös átlag felett, kizárólag, ha Bp-i vagy a vidéki megint csak b4szh4tja.

Szaktól függően kapja mindenki a szakátlag min után alapból, 4 fölött pályázat, 4,5 fölött szintén, hátrányos helyzetű esetén szintén, kisebbség esetén szintén pályázhatsz, stb. ha mindenre jogosult vagy 4*annyit kaphatsz, mint egy egyetemi adjunktus havi bére.

2015. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a normalis valaszokat :) ...


DE NEM VAGYOK HAJLANDO VESZEKEDNI OLYANOKKAL KIK AZ INTEZETBOL JOTTEK, ES CSAL VESZEKEDNI TUDNAK ILL. OLYAN ROSSZ AKAROK A MAGYAROK ...

Mindegy en nem veszekedni jottem.

Es NE VESZEKEDJ VELEM mivel en egy olyan vagyok aki TANULT ember.

NEM OLYAN AKI 3-SOKAT KAPOTT MEG 3-MAS ALA ALA ALA .


BECSTELENEK

2015. aug. 24. 11:59
 8/9 A kérdező kommentje:

2. Es a 3. valaszolonak szolt.


Nem szeretem a becstelen embereket

Akik nem becsulik meg a "jobbakat"

meg akik "kedvesek"

meg "kulonbek "


olyan utalatosak tudtok lenni...

Minden nap mindig volt FELMERO, FELELES, ROPDOGA meg stb.

es az iskolaba a tesi oran kihajttjak a gyerekek lelket .

De ti nem tudjatok.

Sot ti nem is ertelmezitek amit en irtam mert ti a helyesirasrol irtatok en meg az osztondijrol, szoval ez azt jelenti hogy ti nem valaszoltatok normalisan es azt hogy ti olyan karot kaptatok hogy kilogott a fuzetbol, hogy egy kituno tanuloval keztek hepciaskodni...


Ti....

TUDOM HOGY NEKEM VAN IGAZAM ES KIALLOK AZ IGAZAMERT !!!

2015. aug. 24. 12:06
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja es meg egy hogy tudja(tok) en nem reg kaptam ezt a legolcsobb internetet/computer

szoval meg gyakorlom gombokat meg gyorsan irok ill. megprobalok.

DE NE VESZEKEDJETEK VELEM.

Mivel en lettem az egesz iskolaba ahova en jarok a legeslegtobb otos cask otosom meg ossz: 5 negyesem volt MINDENBOL , najo volt egyetlenegy 3-masom de az rajz es azt senkit nem erdekel . AZ OSSZES TOBBI SZINOTOS

Szoval en lettem az iskolaba a legeslegesljobb.


SZERETNEM HA NEM VESZEKEDNETEK EGY KLASSZ TANULOVAL AKINEK NEM VOLT IDEJE MASRA,

BECSULJETEK MEG!

Keremszepen ez nem onimadas...

Koszonom aki megert mert nekem van igazam

2015. aug. 24. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!