Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak szerintem hatalmas...

Csak szerintem hatalmas szemétség ez a Subwaytol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy lesznek helyesírás hibák mert telefonról irok Bocsi.. 😃

Szombatokent dolgoztam a Subwayba mint nem bejelntett diakmunkas...

Minimálbér alatti fizetés volt (diákoknak a minimálbér 519,44.-/oa/netto, itt 500.-/ora), hatalmas hajtás, szünet csak nagyon minimális volt.. 13,5 órás műszakban összesen 20 percet engedtek pihenni... Jah bocs a fizetésem felül adtak egy 30 cm-s subot, es korlátlan uditoitalfogyasztas volt az automatabol, bar mar 3 dl utan radszoltak h nem keme Ennyi ini..

Egyik nap hivnak, hogy most nem szombatra hanem vasárnapra kellenek. Valami közbejött, igy vasarnap 8ora helyet cak 4-et tudtam bevalalni..

Ezt ott helybe kozoltem.

Kirgtak...

Az Auchanba, ami azert eleg suzemet multi megértették, egyszer mé tavaly, higy el kell menjek.. Akkor a subway nem volt képes?

Szerintetek is szemétség?

Minden kérdésre vaaszolok, es minden negatív undoruti kommentet elturok. Ez pont olyan kérdés ahol lehet szidni erosen engem vagy a sbwayt, pont erre vagyok kivancsi..

munkámmal nem volt gond, ezt kozoltek, a telefonba... Es tudom is ..

A válaszokat elore is koszonom..



2015. aug. 24. 21:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ez bizony máshol se lesz nagyon máshogy. Sok a munkakereső, fél perc alatt jön másik.

Főleg hogy feketén dolgoztál.

2015. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Sokan elmentek a Subwaytol, állandó munkaerőhiány van..

Persze vasárnapi pótlék, ilyenek kizarva.

De ezt egyszer se vetettem fel nékik.

Es habez szokasos attol meg Szerinted ez inkorrektseg? Mert mar mondtam le hivatalos diakmunkat miattuk hogy ha valami ilyesmi lenne bizzanak bennem és ne ebrudaljanak ki :( kar volt

2015. aug. 24. 21:44
 3/24 anonim válasza:
Mint nem bejelentett diákmunkás hehe
2015. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele :DDD :D Igy a 16%-kos szja-t is megusztak, es nen kerülök 604 magyar pénzbe..
2015. aug. 24. 21:47
 5/24 anonim válasza:
Akivel meg lehet tenni, meg is teszik
2015. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Üdv a való világban...
2015. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Életembe nem tettek ilyet, mert az alapbeallasomon azert nem a teljes tudatlasagot mutatja..

Es azert ilyet nem szoktak, vagy valakinek volt mar ilye talasztalatotok ? :D

2015. aug. 24. 22:03
 8/24 anonim ***** válasza:
Dehogynem szoktak. Munkahelyen alapból úgy kezdik, hogy x hónap próbaidő. Simán kirúgnak indok nélkül, ha jön pl. valakinek a valakije.
2015. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Úristen.. Akkor osszekapom magam..

:-)

2015. aug. 24. 22:20
 10/24 anonim ***** válasza:

Egész nap egy 30 centis szendvicset ehettél csak? :O


de amúgy igen, szemétség.

2015. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!