Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Intervaicard Ltd, volt már...

M3 kérdése:

Intervaicard Ltd, volt már valakinek tapasztalata ezzel a céggel, ausztriai munkára közvetítenek ki 20000Ft fejpénz ellenében de a neten nem találok róluk semmi információt?

Figyelt kérdés
Ausztriai munkát hirdetnek,felhívtam őket de a nő nem volt igazán segítőkész,semmi konkrétumot nem árult el csak h küldd vmi regisztrációs lapot,amit ugye a postásnak egyből fizessünk ki 20e/fő,töltsük ki,küldjük vissza és ők akkor kiküldenek vmi osztrák címre de valahogy az egész eléggé fura..

2015. aug. 25. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
EU jogszabály szerint munkavállalótól munkaközvetítésért nem lehet pénzt kérni...vagyis büdös nagy kamu
2015. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, keress magadnak állást, Ausztria nincs annyira messze, hogy ne tudnál kimenni állásinterjúra akár otthonról.
2015. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Fele annyiból kimész kirándulójeggyel vonattal munkát keresni, ami 4 napig érvényes visszaútra is.


Angol ltd, osztrák munkára, regisztrációs díjért??


Fizetni bármit is, pl. utiköltséget, depositot, programdíjat stb. majd ha aláírtad a külföldi munkaszerződést, addig senkinek semmit , mert az tuti átverés lesz.

2015. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. aug. 27. 10:18
 5/16 MIKA AYOHARA válasza:

Sziasztok. én befizettem 20-at és kaptam egy katalógust... BESZOPTAM! A beeetetés úgy kezdődik: hogy munka nyelvtudás nélkül, minimális nyelvtudás kell persz mindenki a mai kiéheztetett világban örül hogy nem 80-at kap ugye?

Mire észbekapsz már egy munkaközvetítő hálójában vagy. Na dolgozni szerettél vólna és már fizetsz...

Nos a kövi telószámokat figyeld: 06 30 553 26 01 és 06 30 95 22 232 a cégneveket cserélgetik, én rákerestem a címre műholdas google térképpel és mondanom se kell hogy nem egy palota, nooormális épület jött ki! Előre sose utalj lóóóvét, én már megtanultam......

2015. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 26 válasza:
Sziasztok. Én is hívtam de szerintem is átverés. A nő úgy beszélt velem mintha adósa lennék. Még próbált fennhangon beszélni velem de nem hagytam és le tette pedig csak a bérezésről meg a szállásról kérdeztem. Hagyjatok békét ennek a cégnek!
2016. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 szisza1995 válasza:

06-30/95-22-232


ezt ne hívjátok fel....ez egy brutális nagy ciigány asszony..... ro,hadjon meg az aki pofátlan és szemtelen.... az állam oda figyelhetne hogy,ki nem fizet adót és hogy lopja a pénzt.... kérem aki ezt a számot látja az küldje el a cigányt a bús picccsájába.... egy pár link

[link]

2016. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Unokatesómék is befizették a 20ezret, és cserébe kaptak egy internetről nyomtatott, lefénymásolt sablon szöveget, hogy hogyan is kell interneten külföldi munkát keresni! Plusz még lehetőséget is kaptak arra, hogy egy kis extra költségért kiemelt ügyfelek lehessenek. Nevetséges! Se email cím, se honlap, csak egy postafiók.
2016. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Farkas Gábor16 válasza:

Sziasztok! Jelenleg Én is Ausztriában szeretnék elhelyezkedni párommal és szint úgy találkoztam az említett tetűkkel.

Tőlem/Tőlünk kobakonkénti 250 Eurót kértek volna , arra hivatkozva hogy a szállás első hónapban nem ingyenes csak utána. Befizetés (500 Euró) , és utána "küldik postán" a szerződést.

Második hívásom már saját fejjel és a Ti válaszotok által összeállítottam számára , egy igen erős konkrétan mindenre rákérdezős "feladat sort". Hát mondanom sem kell , lenézően és flegmán válaszolt annyit , hogy őt hogy hívják. Semmilyen más információt nem tudott válaszolni. Amikor utolsó kérdésem feltettem , hogy : Személyes találkozóra , ügyintézésre mikor lenne lehetőség , annyit mondott hogy Bécsben tartózkodik most s mindörökké. Elváltak útjaink. Szerencsére Én nem jártam rosszul .

Ez csak egy eset sajnos több is volt.

Vigyázzatok !

Sajnos nekem nem enged nagyon mást az élet (végzettségek) így én ilyesmiket kerestem:


[link]


+36308652076 Molnár Mária Katalin


és a többi amiket már linkeltetek....


Sok szerencsét Nektek!


Sziasztok.

2016. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
sziasztok! Mmi befizettuk a baratommal a fejenkent 20 000-et, a no leigerte a csillagokat is: "a penz nem fog elveszni, nem a semmiert fizettetek be, 1honapon belul hivunk mindenkeppen"... par het mulva jott egy papir, felsorolva a helyekkel, ahova elkuldtek az oneletrajzunkat (elvileg elkuldtek). Azota a talaltunk mast, szoval felhivtuk, hogy nem elnenk a lehetoseggel, legyen szives visszakldeni a penzunket. Azt mondta, szol a fonokenek es hivjuk vissza 1 het mulva... 1 het mulva azt mondta, nem erte meg el a fonoket :). Feloraja beszeltunk vele, akkor mar azt mondta, semmi fele ceg nem letezik, o nem kozvetit munkat. Nem tudjuk megeri-e feljelentest tenni, valoszinuleg azt kapnank csak amig az igaz, hogy butasag volt egy jott mentnek 40000 ft-t fizetni. :)
2016. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!