Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külömböző végzettségekkel...

Külömböző végzettségekkel mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem de maradok még technikusi képzésre a sulimban 1 évet. Utána főiskolába szeretnék menni vagy Kecskemétre a gampf ra vagy pedig pestre a kandóra. Elekrotechnika/eletkronika szakos voltam, szóval valami ilyesféle írányba szeretnék tovább menni. Arra lennék kíváncsi hogy átlagosan csak egy érettségivel/főiskolai végzettséggel mennyit lehet keresni. Ha valaki ezek közül végzett valahol leírhatná a személyes tapasztalatait.Estleg főiskola melett milyen munkát végeztetek. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 26. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hibát követsz el azzal, hogy van lehetőséged és akarsz is főiskolára semmi, de technikusit végzel előtte. Időpazarlás, és semmi olyat nem ad amit pl mérnökként ne tanulnál meg vagy amire szükséged lenne. Ha teheted azonnal menj fősulira, mérnökként úgyis csúszni fogsz.


A fizetéssel kapcsolatos kérdésed értelmezhetetlen. Függ a munkahelytől, a tapasztalattal, a pontos beosztástól, felelősségi köröktől, nyelvismerettől, a szerencsétől, stb. Pályakezdő gépész- vagy villamosmérnökként nagyságrendileg magasabb fizetésre számíthatsz, mint technikusként, és a mérnöki fizetés utána csak nőni fog.

2015. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"semmi" = "menni"


előző

2015. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!