Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy megy ez a munkaügyi...

Hogy megy ez a munkaügyi központban? (álláskeresés)

Figyelt kérdés
Ha bemegyek és regisztrálok munkanélküliként akkor ez mivel jár? Kiküldenek közmunkára úgy, ha egyetemen tanulok épp (levelezőn), van érettségim, nyelvvizsgám? (Nem a munka büdös nekem, de közmunkára a cigányok közé nem szívesen mennék..) Van lehetőség arra, hogy valamivel normálisabb pl irodai munkát kérjek, illetve fogadjak csak el? Vagy mindenképp el kell fogadnom, amit ők adnak, legyen az akár közmunka?

2015. aug. 27. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Semmit sem kell elfogadnod, és valószínűleg nem is fognak semmit sem ajánlani. Se közmunkát, se simát. Nálam (érettségim van, mint neked) még csak állást se ajánlottak, csak miután nagyon kiborultam, hogy lesz pénzem, attak két telefonszámot. Az egyik már betelt asszem rég, a másik pedig olyan végzettséget kívánt, ami nekem nincs is...


Ha nem vagy jogosult pénzre, sztem totál felesleges a munkaügyibe menni. Csak az időd pazarolod.


Amúgy van kulturális közmunka is, amiről te beszélsz. Irodában stb.

2015. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*adtak (bocs, elírtam) :)
2015. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van irodai közmunka is, jobban fizet, mint az utcaseprés, de nem igen ajánlgatják, ki kell járni, azt ha épp egy normális ügyintézőt fogsz ki, akkor arra lehet esélyed. Itt, ahol dolgozom vagy 10-en söprögetik reggel az épület környékét, de cigány nincs köztük.
2015. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!