Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most kell akkor hozzá a jogsi...

Most kell akkor hozzá a jogsi vagy lehet anélkül is?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, tudtam, hogy ingatlanközvítőnek kell, hogy legyen jogsija, sőt saját kocsija is legtöbbször. Viszont mostanában egyre több ilyen hirdetést látok és egyre többen nincs benne se mint elvárás, se mint előny. Akkor hogy is van ez? Esetleg vannak olyanok akik csak bent az irodában dolgoznak? Merjek jelentkezni?
2015. aug. 28. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tudsz közlekedni busszal, egyébbel akkor nem kell. Viszont ingatlanosként nem árt a saját kocsi. Irodai èrtékesítő melót csak akkor kapsz ha màr lwtettél valamit az asztalra. Merjél jelentkezni, de azt ugye tudod tudod hogy nincs fix bèr csak jutalék, ès vàllalkozónak kell lenned.
2015. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!