Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba előnyös beleírni,...

Önéletrajzba előnyös beleírni, hogy voltam közmunkás?

Figyelt kérdés
Érdemes feltüntetni?

#önéletrajz #közmunka feltüntetése
2015. aug. 30. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha valakinek kevés a munkatapasztalata, akkor nyilván ezt se rossz beleírni, mert így legalább látják, hogy azért van munkatapasztalat.

Ha egyébként valami hasonló munkára jelentkezel, mint amit közmunkásként végeztél, mert mondjuk olyan is van, akkor persze, teljesen mindegy, hogy milyen foglalkoztatás keretén belül szereztél tapasztalatot, de szereztél.

Viszont ha egyébként van ezen kívül más munkatapasztalat és olyan helyre jelentkezel, ahol nincs olyan tapasztalatra szükség, amit közmunkásként szereztél, akkor éppen ki is lehet hagyni.

2015. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én beleírtam annak idején, de csak zárójeles megjegyzésként. 2 ok miatt: ha teljesen kihagyom, akkor lett volna több, mint 2 évnyi szünet két munkahely között, ha meg nem írom oda, hogy közfoglalkoztatott voltam, akkor meg hülyén nézett volna ki, hogy csak pár hónapig dolgoztam egyik, vagy másik intézménynél.
2015. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, teljes egészében zárójelbe tetted vagy csak a munkahely után zárójelbe beírtad, hogy közfoglalkoztatás?

Az utóbbi 2 évben most vagyok a harmadik ilyen helyen :( Fogalmam sincs, hogy írjam az önéletrajzom, hogy ne az virítson, hogy pár hónapnál tovább nem bírom egy helyen sem, holott csak egy normális munkahelyre vágyom hosszú távon.

2015. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A helyzet az, hogy elküldtem két helyre is az önéletrajzom, de nem írtam bele, hogy közmunkás is voltam, pusztán azért, mert lehet hogy hátrányosan érint. Talán bele kellett volna, mert azt leszámítva sajnos nekem sincs 2 éve munkahelyem. Egyébként gyártósori munkahelye adtam be jelentkezést.

2015. aug. 31. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!