Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, ha már megvolt...

Mit csináljak, ha már megvolt az állásinterjú, de rájöttem, hogy mégsem szeretnék ott dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Semmit. Legalább, ha közlik, hogy nem téged vettek fel, nem leszel dühös. Ha pedig mégis téged vettek fel, kérsz egy pofátlanul magas fizetést. Vagy megadják, és akkor annyira már mégsem igaz, hogy mégsem szeretnél ott dologzni, vagy nem, és akkor nem történt semmi. Nem kell ebből nagyflancot csinálni, más is mondott már vissza álláslehetőséget. Legfeljebb a HR-s levonja a következtetést magában, hogy na, minemkéne ennek a köcsögnek. De mindenki nem szerethet.

Mindenesetre másoknek nem ez szokott lenni az álláskeresési problémájuk.

2015. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez a hamis ember megoldása.

Te pedig telefonálj oda, és mondd meg, hogy meggondoltad magad.

2015. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellene oda telefonálnia? Majd szólnak ők ha akarnak valamit, meg fogják kérdezni hogy elfogadja-e. Ha nem, hívják a következőt nem nagy dolog.
2015. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Felhínak, hogy téged választottak.

Te meg mondod, hogy én meg másik céget.

Ennyi!

2015. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
"rájöttem, hogy mégsem szeretnék ott dolgozni" Rájöttél? Miért nem az igazat mondod, hogy büdös a munka?
2015. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!