Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ügyfélkapun. Hol tudom...

Az ügyfélkapun. Hol tudom megnezni. Hogy hany órára vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés
Azt megtalaltam.hogy jogviszonyban vagyok e...
2015. szept. 11. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Sehol.
2015. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Belépsz Ügyfélkapun, majd: [link]

Itt a bal oldali menüben a "eBEV-szolgáltatás".

Ezen az oldalon a felső menüben a "SZOLGÁLTATÁSOK" => "Biztosítotti bejelentések lekérdezése" => "Biztosítotti adatok biztosított részére".

Ezen az oldalon már kicsit bonyolultabb, egy új lekérdezést kell indítani. A "Bejelentés időpontja (-tól)" "Bejelentés időpontja (-ig)" dátum közé kell esnie a munkaviszonyod kezdetének. Beállítod a megfelelő dátumot, elindítod a lekérdezést, majd vársz, amíg meg nem jelenik, hogy elkészült eredmények vannak. Ezután erre rákattintva az "Eredmények" oszlopban lévő kis ikonra kell rákattintani, egy Excel táblázat töltődik le. Az óraszámot "Heti munkaóra" oszlopban találod (első munkalap).

2015. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbben is megtudhatod:

Ügyfélkapu - EBEV - Szolgáltatások - Járulékadat kivonat

Itt lekérdezed azt az időszakot amelyikre kíváncsi vagy (maximum 1 év és az utolsó hónap jelen pillanatban a 2015 július, mert az augusztus még nincs feldolgozva)

Itt pdf-et kapsz és a lap alján szerepel a heti munkaóra

(fentebb látod azt is, hogy mennyivel voltál bejelentve és mennyi járulékot, adóelőleget vontak belőle)

2015. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!