Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldön szeretnék élni,...

Ha külföldön szeretnék élni, dolgozni, kifizetődő lenne előbb au pairként kimenni egy fél évre, hogy jobban átlássam a választott országban mi hogy működik, meg hozzászokjak az ottani légkörhöz?

Figyelt kérdés

Vagy ugorjak rögtön a mély vízbe? És ha nem menne?


Angolul és Németül beszélek, így ezek a potenciálisabb országok.


(Láttam, sok helyen milyen stílusban válaszolnak, szóval kéérlek, ne bunkón legyetek őszinték.) :)


2015. szept. 12. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
au pairkedés jó lehetőség,én is úgy indultam,de nem való mindenkinek (nekem nem volt az:S)
2015. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van valami normális végzettséged/szakmád/szaktudásod, akkor lehet rögtön olyan munkát keresni, ha nincs, akkor viszont szerintem egyáltalán nincs értelme kimenni, főleg a jelenlegi helyzetben.
2015. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Húgom így kezdte, és neki bejött, de ő vágyott is a gyerekekkel való foglalkozásra, és csinált is ilyen irányú tanfolyamot. Mi a férjemmel rögtön a szakmánkban kezdtük, és nekünk ez jött be. Ha tudsz a szakmádban munkát találni, akkor miért ne azzal kezdenéd? Azt is otthagyhatod, ha nem jön be, és au-pairként is dolgozni fogsz, ert az is munka.


Az meg, hogy a választott országban mi hogy működik, fenn van a neten:) Van egy rakat facebookcsoport, és oldal, ahol tudsz olvasni az adott országban élőktől, tanácsot, információt kérni.

2015. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!