Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A légiforgalom irányítói...

A légiforgalom irányítói munkakörben alapelvárás a jó színlátás?

Figyelt kérdés
Színtévesztő vagyok, a zöld és a piros árnyalatait szoktam keverni.
2015. szept. 13. 04:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de igazabol lenyegtelen. Probalj jelentkezni aztan ha nem ezen akkor majd elbuksz máson. Egyetlen egy esélye mindenkinek van az életben, de 100bol 99 ember kihullik az alkalmassági vizsgálaton, amit soha nem ismetelhetsz/javithatsz, kulfoldon se.
2015. szept. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. szept. 13. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény orvosi alkalmassági feltételek vannak, de amúgy is elég nehéz bejutni, a magas szintű nyelvtudástól kezdve rengeteg az elvárás.
2015. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden színlátászavar kizáró ok.

Sajnálom, de ne dédelgesd ezt az álmot, mert nagyobb lesz a csalódás.

2015. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó: dehogy dédelgettem! :D Kb. 2 héttel ezelőttig kis túlzással azt sem tudtam, hogy egyáltalán létezik-e még ilyen munkakör. Az egyik haverom a teljesen esélytelenek nyugalmával akar rá jelentkezni, és gondoltam, hogy megpróbálom én is, de mivel van ez a probléma, így gondoltam, jobb előre tisztában lenni a helyzettel, mielőtt egyáltalán a tesztre jelentkeznék.

2015. szept. 13. 09:13
 6/8 anonim ***** válasza:
A szintevesztes azonnali kizaro okot jelent. Meg se probald, mert a tesztekig el se jutsz, az orvosi vizsgalaton azonnal alkalmatlannak minositenek.
2015. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a választ!
2015. szept. 13. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Kemény a teszt, megszűrik az embereket, nem véletlenül...

Ha mgbuksz, ennyi volt, soha többé nem próbálkozhatsz.


Az orvosi vizsgálat díja borsos, ők végzik, esetleg kérdezz rá náluk:

[link]


Egyébként csak kíváncsiságból kérdezem, az alábbi spektrumon meg tudnád mondani, melyik hullámhossz tartományban látod az ún. "zöld" színt? Illetve 650 nanométernél milyen "színt" látsz?


[link]

2015. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!