Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » DXN ganoderma kávés üzletben,...

DXN ganoderma kávés üzletben, ha egyszer már elértem a gyémánt szintet, de aztán visszaesik a forgalom, akkor megkapom az aktuális forgalomnak megfelelő szinthez tartozó jutalékot? Vagy nem kapok semmit, csak akkor ha teljesítem a gyémánt elvárást?

Figyelt kérdés
Tehát ha megvan a gyémánt egyik évben, de köv. évben nincs meg ugyanaz a forgalom, akkor megkapom a smaragdhoz tartozó jutalékot?

2015. szept. 14. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Gondolkozz! A forgalom után fizetnek. Nyilván. Miért és miből kapnál pénzt, ha nem csinálsz forgalmat? Gondolkozz!!!
2015. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
ami viszont jár, az jár, nyilván...
2015. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdemes volt hozzászólnod. :/ Köszi!
2015. szept. 14. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Ezt így egy kérdésbe nem sikerült összehozni, hogy melyik az az mlm cég, ahol ha egyszer eléred a gyémántot, ott mindig azt a passzív jutalékot fizetik, hiba, hogy alattad fluktálódnak és nem vásárolnak annyian a csoportodban?


Csak mert tegnap, még az Amwayről volt ugyanez a kérdés(ed)...

2015. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most nézem a cégeket, ma láttam meg a DXN-t. Nem értem melyik hogyan működik és most ez foglalkoztat. Mi a probléma ezzel?
2015. szept. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!