Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek kell megfelelni ahhoz...

Minek kell megfelelni ahhoz hogy segélyt úgy kérhessek az önkormányzatnál hogy kapjak is?

Figyelt kérdés

azt olvastam hogy önálló "háztartásnak" számítok mint egyedülálló, de viszont a szüleimmel élek.ez alapján nincs munkám szóval az egy főre eső jövedelmem ez esetben nulla.de máshol meg azt írják hogy ez csak akkor igaz ha önállóan egyedül tartok fent ingatlant és nem lakik ott más ahova be vagyok jelentve.a semmiből viszont ingatlan fenntartani kicsit nehéz lenne.

megint máshol az van hogy 26ezer forint /fő alatt adnak. nos nálunk itt a városban ennek a kétszerese jut egy főre ami ahhoz elég hogy ne haljunk éhen.ebbe szinte semmi nincs bent csak a kaja meg a számlák.

akkor most mi alapján számolják hogy jár e és mik a feltételei?


2015. szept. 25. 20:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szóval egyedül számolnak a 0-val vagy mindenkit akivel egy háztartásban lakom?és akkor mennyi a határ?
2015. szept. 25. 20:38
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
mi lenne ha dolgoznal?
2015. szept. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

1.

Ha a szüleiddel élsz, az egy főre eső jövedelem nem nulla

2.

Nem az egész város jövedelméből számolják az egy főre jutó jövedelmet.

3.

Szorzók: családfő 1.0; házastársa 0,9; gyermek 0,8. Tehát az összes jövedelmet 2,7 részre oszthatod.

2015. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

mi lenne ha dolgoznék? adsz munkát? ha nem akkor csend legyen.gondolkodni nem kéne?ja bocs gyorsan megyek is és alapítok egy azonnal nemzetközileg elismert óriásvállalatot és akkor lesz munkám,alkalmazhatom saját magam.nem az hogy munkát nem adnak de még emberszámba se vesznek sok helyen mint lehetséges munkavállalót.


valamit félreértettél nem az egész városra gondoltam hanem arra hogy itt nálunk minden sokkal drágább mint akár pesten akár még keletebbre.

ha nem nulla akkor nyilván nem igaz az amit több helyen írtak hogy önálló háztartásnak számítanék.

szórzók alapján kiszámoltam és akkor mennyi alatt adnak segélyt?feltételezem valami nevetséges összegre.

2015. szept. 26. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát, kb. 70 000 Ft lehetne a család összjövedelme, hogy kapj segélyt...
2015. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi.hát ha annyi lenne már rég nem élnénk. 22ezer forint meg semmit nem javítana rajta. nem baj lényeg hogy aki ezt kitalálta az vihesse haza a milliókat.köszönjük magyarország.
2015. szept. 26. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Sajna, csak ennyit tudtam segíteni!
2015. szept. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

" köszönjük

magyarország"


Merthogy elvárnád, hogy a többi ember dolgozzon és tartson el téged? Beteg vagy? Mert ha nem, akkor örülj hogy kaja jut valamennyi, ha mást is akarsz azert meg kell dolgozni.

2015. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ami azt illeti nem vagyok éppenséggel a topon.teljes állásban fizikai melóra totál alkalmatlan vagyok.

persze közölték hogy papírt erről nem adnak.rokkantsági felejtős.most már ott tartunk hogy kis túlzással a féllábú ember is papíron teljesen egészségesnek van nyilvánítva nehogy fizetni kelljen neki.kevés a pénz?mert érdekes minden féle ostobaságra repkednek a milliárdok.


bezzeg például a bevándorlókra is jut. alanyi jogon költenek havi 150ezret fejenként szállás kaja zsebpénz. én meg oldjam meg amiből akarom a kaját is szállást is és még 22ezret is sajnálnak tőlem.ez normális dolog?

fair play díjat kéne rá osztani.bajban ismerkszik meg hogy ki a barát és ki nem.ezek után hadd gyűlöljem már az országot tiszta szívből jó? főleg ha ki tudja honnan jövő gazdasági bevándorlókra jut nem is kevés akik átutaznak itt, a helyi állampolgárokra meg nem.

2015. szept. 27. 15:26
 10/11 A kérdező kommentje:
6:39 semmi gond,köszi.többet nem is várhatok, korrektül megválaszoltad a kérdésem.a többiről nem te tehetsz.
2015. szept. 27. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!