Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tegnap meg kellett volna...

Tegnap meg kellett volna jönnie a fizetésemnek, de nem kaptam meg. Bejelentett munkahelyen dolgozom egyébként. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább várd meg a hétfőt és kérdezd meg a pénzügyet, mi történt.
2015. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kaptunk a héten egy emailt, hogy a pénztár szabadság miatt zárva lesz a jövőhéten. Vajon szándékosan?
2015. okt. 3. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Előveszed a szerződésed és megnézed milyen dátum szerepel benne. 99,9% hogy 10.-e. Addig egy szavad nem lehet!


Majd 11.én kérdőre vonhatod a céget!

2015. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
A magánszférában, főleg a kisebb cégeknél kevés az olyan, amelyik napra pontosan fizet.
2015. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kézbe vetted valaha a munkaszerződésed, hogy meddig van kifizetés?
2015. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én pénzügyes vagyok és én utalom többek között 180 ember bérét. Meg van adva, hogy meddig kell, nálunk max 10-ig. Előbb lehet, később nem. Szerintem is kérdezz rá.
2015. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megérkezett.
2015. okt. 5. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!