Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szedjek össze 150, 000...

Láng andris kérdése:

Honnan szedjek össze 150, 000 Ft-t karácsonyig?

Figyelt kérdés
mégy gyerek vagyok így nem dolgozok de karácsonyig valahogy össze kellene szedni. Esetleg gyerekmunka vagy valami?

2015. okt. 4. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekmunka illegális. Szinte nem semmi esély rá hogy ennyi pénzt össze szedj. Gyerek vagy, és ezt kénytelen vagy elfogadni. Ezt nem rosszindulatból mondom.
2015. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok de azért köszi
2015. okt. 4. 21:02
 3/7 DuplaKV válasza:
100%

Hát a felesleges cuccaidat (szülői belegyezéssel) eladhatod, de munkát nem fogsz kapni. Még a diákmunka is korhoz van kötve.

Egyáltalán mire kell ennyi pénz?

2015. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gépre
2015. okt. 4. 21:08
 5/7 anonim válasza:
23%

uzsora kamatra tudok adni ennyi pénzt :)

adok 150et te meg vissza adsz 450et :) hogy nekem is meg érje xd

2015. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérd a gépet karácsonyra a rokonokról.

Vagy mindenkitől pénzt kérj, amin gépet veszel.

Vállalj mindenféle segítséget, házimunkát rokonoknak pénzért.

Pl. én mindig kaptam pár száz forintot (régen az jó volt, amikor én gyerek voltam) ha segítettem valamit a nagyiméknak. Pl. virágoskert megöntözése, udvar felsöprése, levelek össze gereblyézése, takarítás, stb.

2015. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy gyerek. hogy neked 150 000 Ft-s számítógép kell?
2015. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!