Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki a székesfehérv...

Dolgozik valaki a székesfehérvári Densoban?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet most ott keresni?
2015. okt. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt irta mar vki


www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fizetes__3209925-dolgozik-valaki-a-szekesfehervari-densoban

2015. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, találtam olyat ahol fizut is írtak csak az még régebbi volt kb 4 éves, gondoltam hátha van aki most ott dolgozik vagy az elmúlt hónapokban még ott volt és naprakész infóval tud szolgálni. :)
2015. okt. 5. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Fizuról nem tudok, de a sógornőm ott dolgozik. Nagyon embertelen cég. Se munkaruha, se semmi egyéb munkavédelem. Havonta bírságolják őket, de nem baj, mert még így is röhögve kifizetik, olcsóbb,mintha a dolgozók egészségére költenének.

Nem lenne az a pénz, amennyiért én ott dolgoznék.

2015. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak nagyon nincs igaza .

Van munkaruha , van védőeszköz stb .. Sőt ezeket elég keményen betartatják .

A másik , hogy embertelen meg okádék cég ... Nos ezzel egyetértek .

2016. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg 160 brutto.Sima gyár.Embertelen ? Ha azt nézzük minden gyár embertelen akkor,mert úgy dolgoznak mint a robotok az emberek.
2017. júl. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!