Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha más írányban helyezkedek...

Ha más írányban helyezkedek el, mint a technikusi végzettségem, akkor több pénzt kapok a technikum miatt?

Figyelt kérdés

Szóval, nekem lesz egy vendéglátós technikus végzettségem, de én bűnügyi szakra szeretnék tovább menni(rendőr/nyomozó), és az lenne a kérdésem, hogy a béremet befolyásolni fogja, hogy nekem van egy technikusi végzettségem, vagy mivel más szak írány a bűnügy, mint a vendéglátós, ezért nem fog semmilyen pénzügyi előnyben részesíteni?

Kérem csak az írjon, aki tényleg ért hozzá.

Fontos lenne, köszönöm.



2015. okt. 7. 17:29
 1/3 FüligJimmy88 válasza:
A rendőrök közalkalmazottak, ily módon teljesen mindegy. Illetve olyan szempontból nem mindegy, hogy csak úgy nem lehet az utcáról beesni, hogy te most rendőr szeretnél lenni, ha jól tudom rendvédelmi szakközepet kell hozzá elvégezni. Szóval nem baj hogy van ez a végzettséged, de jelen helyzetben nem számít.
2015. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a tovább tanulás részével tisztában vagyok,csak azzal nem hogy a fizetesemet befolyásolná-e.Mert ha nem ,akkor nem maradok technikumon mert egyáltalán nem érdekel a vendéglátás.
2015. okt. 8. 06:49
 3/3 FüligJimmy88 válasza:
Azért ha rám hallgatsz csináld végig, ha már belekezdtél, 3 okból is: egyrészt lehet hogy később érdekelni fog és bánni fogod hogy abbahagytad, másrészt ha mégsem sikerülne rendvédelemben elhelyezkedned, akármilyen oknál fogva, a vendéglátóiparban viszonylag könnyű elhelyezkedni (már ahhoz képest persze hogy milyen bazinehéz jó munkát találni), harmadszor pedig lehet hogy most nem befolyásolná a fizetésedet (ami különben sem 100 százalék, csak 99,5), de lehet hogy mire elvégzed, számítani fog. Ha meg esetleg túlképzett lennél (az sem ritka), még mindig le tudod tagadni.
2015. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!