Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek mérnok? Ha igen...

Lehetek mérnok? Ha igen milyen teruleten?

Figyelt kérdés

10.-es fiú vagyok. Matekbol egy olyan 7-8/10 es tanulo vagyok ugy hogy kulon orakra jarok.Fizikabol sajnos nem vagyok zseni de igyekszem megierteni es most a mechanikanal nagyon lezuhantam.Olyan tipus vagyok aki szeret targyakat javitani,modifikalni es tesztelni.Szeretem a szabadban vegzodo munkat is.Programozasbol megint nem vagyok az osztaly ásza, annak ellenere hogy 10-esre zartam nem erek az igazi "programozo"osztalytarsaim nyomaba.Engem mechanikai mernoki munka erdekelne(gondolom az gepeszmernok).Regebben mechatronikai mernok szerettem volna lenni de ahhoz szerintem emgint zseninek kell szuletni.Szerintetek lenne helyem akarmilyen mernoki helyen?

16/F



2015. okt. 11. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Matematika-informatika-intenziv angol reál osztály tanulója vagyok varosunk legelismertebb magayr iskolajaban.
2015. okt. 11. 22:47
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Harmadéves gépészmérnök hallgató vagyok.

Ne a mostani tudásod alapján akard eldönteni, hogy lehetsz-e mérnök vagy nem. Akkor nem lenne szükség az egyetemekre.

Mérnökhallgatónak lenni nagyon nehéz ez tény. De szerintem eddigi életem legjobb döntése volt mikor ebbe az irányba jöttem.

A mechások sem okosabbnak az általános gépészeknél! Persze nem is butábbak. A lényeg, hogy olyan irányba menj ami érdekel téged. 12 évig tömik a fejed mindennel. Hidd el, mikor végre azt tanulhatsz amit szeretnél, még a mechanika is könnyeben fog menni ;)

Gyere mérnöknek! :D

2015. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:) Hat en is gepeszmernokit talaltam erdekesnek, most ahogy jobban utananeztem.
2015. okt. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!