Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Heti 5x12 óra megengedett?

Heti 5x12 óra megengedett?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen állás, igazából nem az én munkavilágom (jelenleg van munkahelyem, de egy másikat keresek)..

Csak kíváncsi vagyok, hogy egy eladói állás hogy lehet, hogy heti 5x12 órában kell dolgozni, és 2 pihenőnap van.

Ez nem túl sok munkaóra?

[link]


2015. okt. 12. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég sok szabályt megszeg. Egyrészt nem éri el a minimálbért. Mert gondolom erre az órára fizetik a br120-at. Másrészt nem enged meg ennyi túlórát a mtk. éves szinten. Hetibe, meg haviba belefér, de az éves kereted kifutna 5 hónap alatt. HA ilyet képesek leírni, képzelem mik lehetnek a valóságban.
2015. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson kínainak dolgozni, ha jót akarsz magadnak.
2015. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát nem is jelentkeztem, inkább..az a baj, hogy tudom, hogy ide sok cigány jár, és képzelem, hogy mennyi hiány van :( Főleg, hogy 2 emeletes, én egyszer jártam itt, de az emeleten nem is volt senki eladó...szóval simán lophatnak ha mondjuk a kamerán nem nézik éles szemmel..
2015. okt. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!