Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen közalkalmazotti fizetés...

Milyen közalkalmazotti fizetésre számíthatok egy sima érettségivel?

Figyelt kérdés

Lenne lehetőségem közalkalmazottként, pontosabban ha ez számít valamit helypénz szedőként elhelyezkedni, ahol fizetés gyanánt ezt írták:


"Illetmény és juttatások:


Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.


Pályázati feltételek:


§ 8 Általános, gombavizsgálói szakellenőri képesítés megléte, illetve megszerzése,"


Néztem én a bértáblát de nem tudom melyik fizetési kategóriába és fokozatba tartoznék.


Szóval egy szakképesítés nélküli érettségim van (felsőfokúm tanulmányaim nem voltak), de elvileg még 8 általános is elég lenne. Ezek után melyik oszlop/sor vonatkozik rám azon a bizonyos táblán?



#közalkalmazott #közalkalmazotti bér #közalkalmazotti bértábla #közalkalmazotti fizetés #közalkalmazotti munkabér #közalkalmazotti besorolás #közalkalmazotti állás
2015. okt. 13. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy melyik sor vonatkozik Rád, de az tuti, hogy minimálbérrel indulsz. Garantált minimálbérrel...
2015. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel azt írják elég a 8 általános és a szakellenőri papír ráér kezdésnek gondolom nem feltétlenül akarják megadni a garantált minimálbért mivel ahhoz középfokú végzettséget igénylő munkakör kellene.

Viszont a gombavizsgáló szakellenőr az régen OKJ volt, most nem tudom mi de gondolom már idevágó szakképesítésnek számít, tehát ha meglenne, akkor tényleg kaphatnád a garantáltat.


[link]


A legbiztosabb, ha megkérdezed őket.

2015. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!