Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a tapasztalatotok SSC-kel,...

Mi a tapasztalatotok SSC-kel, már aki járt ott felvételizni vagy dolgozott / dolgozik ilyen cégnél?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 14:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet alapozni itt hosszú távú munkahelyre, milyen nehéz a felvételi, vannak-e túlórák? Nem szakterület érdekel, csak olyan, ahova nyelvtudással be lehet kerülni.
2015. okt. 20. 14:43
 2/4 TamásTóth ***** válasza:
100%

Lehet alapozni hosszú távú munkahelyre.


Túlórák attól függenek melyik cég ssc-je és azon belül melyik részleg. (Van ahol sok van, van ahol alig, van ahol nincs szinte semmi)


A felvételi általában valamilyen tesztből(teesztekből) áll illetve szokott lenni AC is és egyéni interjú is. Persze ez is függ attól hogy milyen pozicióba jelentkezel.


Ha csak nyelvtudással szeretnél jelentkezni, akkor csak interjú van és a nyelveket tesztelik, mert ezek általában a customerekkel foglalkozó részlegek. Ezek általában nem a legjobb részlegek az SSC-ken belül. Túlóra nem tudom mennyi van, de szerintem közepes mennyiségű. Fizetések viszonylag jók (180-200 nettó örül a belépő szint)

2015. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak nyelvet tudsz(minimum felsőfokon!), akkor nehezebb bekerülni, mert ált. speckó részlegek vannak, pl HR, pénzügyi tranzakciók, treasury...tehát a nyelvek mellett vmilyen szakterülethez érteni kell.

Ha csak nyelv van, akkor (ahogy az előző is írta) az ügyfélszolgálatra fogsz bekerülni, ahol nonstop csöng a telefon jönnek az smsek, chat stb. és itt is spec. kérdésekre kell tudnod válaszolni (számítógéppel vagy mosógép beállítással kapcsolatban). Erre van 2-4 hét tréning idő, míg betanulsz, onnantól bekerülsz a darálóba.Van ahol csak 1 műszak van, de ahol pl az Usat támogatják (az időeltolódás miatt) éjjeli műszak is lesz. Túlóra gyakori, ki nem fizetik, de később le lehet csúsztatni, ez teamleadertől függ. Meghatározott mikor van szüneted napközben (ebéd és pisiszünet), hisz nem lehet egyszerre sok embernek kiesnie a telefonok miatt. Eléggé rabszolgameló.

2015. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ortilio válasza:

Fél évet voltam ilyen helyen, aztán leléptem, amit nem bántam meg :)

Két nyelvvel vettek fel még diákként, amiből kvázi csak az alapot, az angolt használtam.

Negatív morál , túlterhelt csapat, egylégterű iroda, nagy fluktuáció, a világ mindenféle gyökértelen gyütt-mentjei, ...

Túlórák, napi 10-11 órás seggelésre büszke főnök.

Ilyenek jutnak eszembe:)

És azok a szétült emberi testek....

2017. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!