Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értékesítőként angliában...

Értékesítőként angliában érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok értékesítőként dolgozom már 4 éve. Kereskedelem es marketing főiskolai végzettségem van, és úgy gondoltam megpróbálom angliában. Az angol nyelvel nincs probléma. Van arra esély, hogy londonban értékesítő állást találjak? Ha igen mennyit tudnék ott keresni?
2015. nov. 1. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Van ra esely. Nekem az elso munkam ilyesmi volt Londonban: utcai pultnal sim kartyakat ertekesitettem. Minimal bert fizettek, de az itteni idojaras miatt nem volt egy alom munka. Mondjuk meg mindig igenyesebb mint egy takarito vagy mosogato munkakor. En ezt 1. nap talaltam, tehat 2. nap (amikor meg szallasom se volt, csak hotelban aludtam) mar beallhattam dolgozni.

Annyi hogy ahogy megerkeztem, mindenhol kerdezgettem munkalehetosegeket, ami utba esett. Es mivel egyik elso utam egy ilyenhez vezetett, hogy vegyek magamnak is kinti kartyat, egyuttal meg is kerdeztem van-e felvetel.

Gyorsan megy itt a munkakereses. Viszont ha internetes munkakat nezel - hasonloan mint otthon - itt is bele lehet futni, ilyen "atveroscsakjutalekoshazba bekopogosidegeneketzaklatos" munkakba, ertekesito pozicio neven meghirdetve. Erre figyelj. Azota en mar irodai munkat vegzek, de mas teruleten, ugyhogy igenyes munkat is lehet talalni, hamarabb mint otthon. Amugy nagyjabol minimalber+jutalekkal lehet szamolni.


De gondold at, hogy ha otthon normalis allasod van (tehat van mit veszitened) akkor erdemes-e kulfoldre jonnod. En csak annak szoktam ajanlani, aki nagyon kinlodik otthon. A biztosat nem feltetlenul erdemes otthagyni.

2015. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!