Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok ajánlani olyan női...

Tudtok ajánlani olyan női szakma, amivel jól kereshetek és megtudnék élni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy jól kereső,női szakma,Magyarországon eltudjak vele helyezkedni. Nem lényeg, de ha lehet,akkor valami olyan szakma, ami nem hétköznapi. Gondolok a stewardess-ra, vagy bármi másra,ami eszetekbe jut. :)

Egy 13 éves, kalandvággyal teli, jó megélhetésről álmodozó lánynak kellene. :) a tanulmányi eredményeim rendben vannak! :)



2015. nov. 2. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
mi érdekel?
2015. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl. a programozo szakmaval mi a gond? Ha a tanulmanyi eredmenyeid "rendben" vannak, nem ertem, egyaltalan hogyan merult fel a stewardess.
2015. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A programozó nem túl kalandos :) Illetve, nem tudni hogy az intellektuális kalandokra gondolt-e a kérdező.
2015. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit írunk, mert később látod majd az árnyoldalát is.


Én csak azért írok, mert stewardess vagyok, jelenleg már 29 éve. Alig várom, hogy találjak már másik állást, mert ezt ép ésszel nem lehet bírni. Nincs családom, nincsenek barátaim. Bármikor hívhatnak be dolgozni váratlanul, olyankor akár 1 hétig sem tudok hazajönni.

Még kutyát sem tudok tartani...

2015. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KJUsul ***** válasza:

13 évesen akarsz dolgozni? Nem mit jelent az, hogy a tanulmányi eredmény rendben van. Érettségivel itt semmire se mész, hacsak nincs protekciód. A szakmaválasztás igazából lényegtelen. Ha valamiben különlegesen tehetséges vagy, akkor válaszd azt és feküdj rá rendesen a tanulásra és gyakorlásra. Az hogy "rendben van" az egy nagy semmi.


Például nagyon jól rajzolsz? Akkkor gyakorolj éjjel-nappal, tanulj, hogy kitűnő légy és irány az egyetem. Lehetsz rengeteg minden, grafikus, ruhatervező meg az istennyila tudja még mi minden.


Ha viszont nincsen különleges tehetséged azaz átlagos vagy és protekciód sincs, akkor ebben az országban semmi esélyed megélni, előre szólok, legfeljebb prostiként.


Egy szó mintn száz feccölj még a tanulásba, akkor akár nyugat európába is elmehetsz. Tanulj meg németül és angolul magas szinten, akkor lehetsz a főnökök jól fizetett csicskása, az is több mint a semmi.


Szóval ideje a "rendben van"-ból kitűnőt csinálni ha itthon akarsz boldogulni.

2015. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egésszel az a baj, hogy a mondataidat elemezve nem 13 éves lány vagy!
2015. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!