Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet hozzászokni az...

Hogyan lehet hozzászokni az állandó éjszakás munkához?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy egy Tescoban leszek éjszakás árellenőr. Soha nem voltam éjszakai bagoly típus, szeretek napközben aktív lenni, este meg pihenni.

Hogyan szokhatnék hozzá? ÖtleteK


23N


2015. nov. 3. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Orulj neki, haallando muszakos vagy. En 3 muszakban dolgozom heti valtasban, az borzaszto. Mire megszokod az egyiket at kell allnod a masikra. En szivesen lennek allando ejszakas. Ha megszokod par het alatt, nem lesz gond.
2015. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eddig szerettel napkozben 'aktiv' lenni, most majd hamar raszoksz, hogy helyette aludj. hidd el, sokkal jobb mint a valtott 3 muszak, amikor osszevissza vagy minden heten hol ejjel, hol reggel, hol delutan.
2015. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam megszokni!
2015. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az első hivatalos munkámat éjszakában kaptam, illetve vállaltam direkt a + pótlék miatt.

Előtte sosem dolgoztam éjszakában, de 1-2 hét alatt könnyedén felvettem a rítmust.

Én szerettem:), kezdéskor a fönők Jó reggeltel üdvözölt minket (este 10.kor) és váltáskor Jó éjttel köszöntek a nappalosok.:)


Ha tudsz napközben aludni, akkor nincs mitől félned. (És fáradtan gyorsan elfog tudni aludni az ember, lényegtelen milyen napszak van:)). )


Üdv,

:)

2015. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem egészséges hosszú távon. Én meg sem tudtam szokni, olyan voltam mint a zombi. Volt olyan hogy hazamentem és nem tudtam elaludni, majd éjjel vissza melóba hulla fáradtan, ott átestem a holtponton majd reggel megint nem tudtam elaludni. 5 hónapig bírtam.
2015. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ejjel 3 es fel 4 korul jon a holtpont. Na az katasztrofa... Tul vagyok a szuneten, de meg sok van hatra reggel 6-ig :D De annyibol imadom, hogy fonok egy se es sokkal lazabb, nem mellesleg tobb penz. En siman tudok nappal aludni.
2015. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ki fogod csinálni a szervezetedet. Éjjel aludni kell. Vagy kocsmázni.
2015. nov. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!