Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha voltál munkanélküli mennyi...

Ha voltál munkanélküli mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Nekem jövőre lesz a 5.-dik év ha addig se lesz semmi.
2015. nov. 9. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%

2 hónapig egész életemben.

Életem egyik legrosszabb 2 hónapja volt. Szerencsére a férjem még 1 napig sem életében.

Sosem tudtam elképzelni, hogy hogy lehet valaki évekig munkanélküli, de komolyan...Ilyen esetben már bármit el kell vállalni, ami csak van, mert a semminél még egy 90 ezres gyári munka is jobb, nem? Azt meg ne mondd, hogy nem talál valaki.

Ja és költözni sem árt, én is ott hagytam a lakhelyem mikor 2 hónapig munkanélküli volt, főváros közelébe költöztem, lett munkám.

2015. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1 év 3 hónap

ennyi idő volt suli után mire lett melom.

2015. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De képzeld el, hogy megmondom!
2015. nov. 9. 15:35
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy
2015. nov. 9. 15:36
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Jó, nem bunkóságnak szántam. Csak nekem fura.

Hova jelentkezel? Hol élsz? Munkanélküli központban voltál már? Miből élsz így, vagy hány éves vagy? Milyen végzettséged van?


Csak azért, mert pl Budapesten is rengeteg olyan gyári betanított munka van, ami ad szállást is, tehát aki messzi lakik szállón él, ami kb teljesen ingyenes, így elég sokat lehet félretenni, és a fizetés sem rossz. Én így dolgozok, havi 140-150+juttatások is megvan havonta, és mivel szállón élek nincs sok kiadásom, telefon-internet max.

Ilyenben nem gondolkodtál még ennyi év után?

2015. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Ja, és nálunk is van számos jó végzettségű ember, nem csak 8 általánossal, olyanok, akiknek épp otthon nem volt munka, eljöttek ide, összeszednek egy kis pénzt, és majd keresnek más munkát. De akinek kell a pénz, elvállal érte bármit.
2015. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
De tudod, ha ilyen stílusod van, hogy valaki segíteni akar, meg stb. és így reagálsz rá, talán értem, hogy miért vagy évek óta munkanélküli.
2015. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek az előttem szólóval, szerintem te válogatsz.

Én fiatal vagyok, volt, hogy nem volt munkám, még közmunkára is eljártam 7 hónapig, mert mégis jobb 50 ezer ft, mint 0 havonta. Aztán lett munkám normális hála égnek.

Aki évekig otthon ül, az szerintem nem is akar dolgozni ne is haragudj.

Apám 53 évesen lett munkanélküli, szakmunkás, olyan szakmája van, amit manapság már nem keresnek, és még ő is talált 1-2 éven belül munkát.

2015. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Számokat kértem nem kioktatást, de köszi
2015. nov. 9. 22:18
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem mintha végig olvastam volna a kommenteket, na mindegy :)
2015. nov. 9. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!