Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bizalmi állásban dolgozok, de...

Bizalmi állásban dolgozok, de csináltam egy nagy hülyeséget a hétvégén, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Köztisztviselő vagyok, IT területen dolgozok már két éve, C típusú átvilágításon is átestem.

(Amúgy semmit sem vettem észre az egészből)


A hétvégén nálam csaptunk egy kis bulit, és kicsit túlzásba vittük. Ordított a zene meg nagyon sokat ittunk. Kijött a rendőrség, és megbüntettek 10 ezer forintra csendháborításért. Ennek lehet valami következménye a munkahelyemen? Tuti a felettünk lakó kismama nyomott fel. Bezzeg nekem azt el kell tűrnöm, hogy éjjel 2-kor elkezd ORDÍTANI a gyerekkel.


Trollok kíméljetek, értelmes válaszokat várok!



2015. nov. 10. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

semmi bajod nem lesz

ha ordít a gyerekkel, akkor jelezd a gyámügynek egy hangfelvétellel - de ne bosszúból, hanem a gyerek érdekében!

2015. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Jaj istenkém, ki nem tojja le. Soha rosszabbat. A büntetést helyben szabták ki?
2015. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ha egy kisbaba sír éjjel, a lakóközösség velejárója.

Max kijönnek, hallgatóznak nappal, de le fognak szarrni.

Viszont, ha éjjel partyállatkodsz, az más kategória. Egy baba sírással kommunikál, míg te elvileg felnőtt emberként már képes vagy kultúráltan viselkedni, illetve alkalmazkodni másokhoz.

Ajánlom, költözz egy tanyára, a mezei állatok nem tesznek feljelentést.

2017. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!