Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire rossz egy Auchan...

Mennyire rossz egy Auchan pénztárosi állás?

Figyelt kérdés

Nem rég jelentkeztem, és be is hívtak a tesztírásra. Mondanom sem kell, hogy milyen emberek voltak körülöttem...

Amit megbeszéltem, hogy járok tanfolyamra mellette (felnőttképzés), és hogy tudnak-e ehhez rugalmasak lenni valamennyire (tehát én is hagyhatok ki órákat,de ők is úgy tervezik a beosztást, hogy egymás mellett menjen a kettő harmonikusan).

Ezt a valóságban mennyire tartják be? Nem diákmunka, hanem rendes, fizetett tanfolyam, hétvégente.

És mennyire nézik emberszámba az embert, tehát ha valami problémám van, akkor azt mennyire veszik komolyan? Mert eddig nem a szervezésükről voltak híresek, pedig még csak egyszer voltam ott ugye.

Ki meddig bírta pénztárosként, és mennyi kárt kellett fizetni? Mert nehogy a végén többet fizessek, mint amit megkeresek. Ja, és az is érdekelne, hogy mennyire szoktak túlóráztatni embereket, mert gyermekes anyukaként nem igazán tehetem meg, hogy lefixálom, hogy mondjuk délután 4ig dolgozok, és ők közlik, hogy márpedig én ma 6-ig leszek, mert kellek.


2015. nov. 17. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
22%

Én nem pénztáros voltam, hanem árufeltöltő. SEMENNYIRE SE RUGALMASAK!! Már ott kezdik, hogy szombatra hívnak be interjúra.. (első lépés, mennyire van rugalmas, behívható). Ők elvárják a dolgozótól, hogy legyen az, de ők ugyan nem! És igen, meg lehet nézni kik dolgoznak ott... gypsy gyerek a pénztárban...de legalább dolgozik...régen azért adtak arra, kiket vesznek föl, most már bárkit...mint a tesco..

Azt tudom mondani, hogy egyik pénztáros mondta, hogy figyelik, milyen gyorsan dolgozol, és ezt minden hónapban túl kell teljesítened... Miért van az, hogy sose látni ugyanazokat az arcokat ennél az áruháznál és a többinél?? Mert csak az olyanok bírják, akiknek csak az általános végzettségük van meg... Kihajtják a beledet alamizsnáért.

2015. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Mivel dolgoztam több áruházban is, ezért azt kell mondjam, nem mindenhol van ugyanaz a rendszer. Van ahol magadnak tervezed a beosztásodat, és azt kb. 90%-ban meg is kapod. Máshol nem te tervezed, de attól figyelembe veszik a kívánságaidat. Van olyan kolléganőm, aki minden nap reggel 5-re jár, így délután mindig otthon tud lenni, régebben én is iskolába jártam heti két napot, azokra a napokra vagy szabadnapot adtak, vagy olyan beosztást, hogy el tudjak menni.

6 évig voltam pénztáros. Semennyi kárt nem kell fizetni, van egy bizonyos összeg amit ha egy hónapban átlépsz, akkor nem kapsz prémiumot. Aki meg sokszor csinál nagy összegű eltérést, annak felajánlják, hogy átmehet másik részlegre dolgozni. De azt sem köteles elfogadni. Túlórázni természetesen lehet, hívnak, akár szabadnapra is, de ha te nem akarsz, akkor létezik egy hárombetűs varázsszó.


Az egyes válaszolót nem értem min van meglepődve, minden munkahelyen, munkakörben van egy bizonyos minimum, amit elvárnak.

2015. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!