Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozók Ti munka mellett...

Programozók Ti munka mellett még mennyi időt fordítotok önképzésre?

Figyelt kérdés

Heti 5x8 órát dolgozom.


Hétköznaponként kb. 1 órát szoktam, hétvégente 2-3 órát, mikor hogy. De ez a hobbim is, szóval részben kikapcsolódás is nekem ez.


Ez átlaghoz viszonyítva sok vagy kevés?


2015. nov. 23. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem maga a munkahelyi munka a folyamatos önképzés. Két új nyelvet és egy sereg új eljárást tanultam a másfél év alatt, amit a jelenlegi munkahelyemen töltöttem. Munkahelyen kívül nem nagyon töltök ezzel időt.
2015. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti 60 órát dolgozom, úgyhogy változó, hogy ezen felül mennyit töltök olvasgatással.
2015. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kérdező: te munkanapon mikor elmegy az utazással 1-1,5 óra meg kajacsinálással meg tisztálkodással meg evéssel még mellé az alvás (vagy szórakozás) idődből lecsippentesz, hogy MUNKANAPON még otthon tudj tanulni is? meredek... sajnálni fogod a fiatalon elpazarolt éveket, amit az középkori nagy lóvé nem ad majd vissza...
2015. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem kértem tanácsot.

Sportolok is mellette, képzeld még arra is van időm. Az az 1 óra, olyan mint másnak a facebook vagy a tévé bámulása, ne félj, azt az időt nem fogom sajnálni...

2015. nov. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!