Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cafeteria - hogy is megy ez?

Cafeteria - hogy is megy ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy üzletben fogok dolgozni szaktanácsadóként, egy megállapodott összegért. Még annó az interjún motyogtak valamit, hogy van egy bizonyos BRUTTÓ ÉVES cafeteria keretem amit közlekedésre vagy egyébre is fel lehet használni. December 7-én fogok kezdeni, de előtte már megemlítettem interjún hogy én majd bkv-val fogok bejárni. Viszont amikor a fizetésben állapodtunk meg (még nincs aláírva semmi), akkor nem igazán merült fel ez a dolog, hogy akkor most ők hogy is fogják nekem a bérlet árát visszafizetni. Feltételezem, hogy a fizetésemen FELÜL még megkapom azt az összeget is amivel a bérlet árát előtte a saját zsebemből vettem meg, igaz? Gondolom a cafeteria keretemből fizetik vissza a bérlet árát ami most 10.500 Ft (amit bruttó 14.000 Ft-ként vonnak el a cafeteria "kasszából", ha jól tudom). Az lenne a kérdésem, hogy előtte azért tisztázzam le ezt a bérlet dolgot, vagy ez egyértelmű dolog és ciki lenne erről beszélni?



2015. nov. 29. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A bérletedet (pontosabban mint 86%-át, ha jól tudom) kötelességük fizetni. A cafetériának ehhez semmi köze, az plussz juttatás.
2015. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja oké, köszi. De interjún valahogy úgy jött ki, hogy ők így egy kalap alá vonják a juttatással a bérlet árát is.. o.O
2015. nov. 29. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Meséld már el első, mióta kötelessége fizetni a BKK bérletet a munkáltatónak?

Kérdező: nem tudom interjún miért nem kérdeztél rá, első napodon kezdj evvel akkor, itt nem mondja meg neked senki, hogy hogy működik ott pont a a cafetéria, mit és amennyiért fizetnek/térítenek vagy bármi.

2015. nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, rendben majd rákérdezek :)
2015. nov. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!