Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a legjobb módszer, hogy...

Mi a legjobb módszer, hogy Ausztriában vállalhassak sikeresen munkát?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem egyetemre is jártam de szakot váltok oda viszont emelt érettségi kell így 1 évet halasztanom kell addig pedig dolgozni akarok hisz a tandíjat is fizetnem kell valamiből. NY-Ausztriát néztem ki magamnak szezon munkára valami kezdetlegest mosogató, takarító,pincér stb... 30 helyre írtam emailt bizonyítványokkal önéletrajzzal persze németül nyelvvizsgám is van de nem válaszolnak sehonnan mit tegyek? Azt olvastam valahol,hogy az a legjobb módszer ha ki megyek személyesen beszerzek egy osztrák kártyát arról telefonálok és azonnal ( értsd hívás után 1-2 órával ) betudjak menni rögtön próbára. Szerintetek?

2015. nov. 30. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok a jelentkező, gyakorlat nèlkül nagyon nehèz. Ha jó a nyelvtudàsod, gyere ki ès menj be pàr hotelbe szemèlyesen. Gyakorlat nèlkül màshogy nem sok esèlyed van itt sem, mèg mosogatókènt sem. Nekem is az első hely megszerzèse volt nehèz. Màr 3 szezonnyi tapasztalatom van, gyakorlatilag bàrmikor talàlok melót. Legutòbb 6 nap alatt találtam ùj helyet.
2015. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közvetítővel is kimehetsz, aki összeállítja a pályázati anyagodat és továbbítja azt az osztrák munkaadóknak, természetesen nem ingyen.
2015. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!