Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék önéletrajzot készíte...

Szeretnék önéletrajzot készíteni, de nincsen olyan nagy PC ismeretem (szövegszerkesztés) :hogyan készíthetnék egyszerűen egy jó formájú önéletrajzot fényképpel?

Figyelt kérdés
Segítetek a lépéseiben? Köszönöm!

2015. dec. 4. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pl. megírod emailben :-)
2015. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Na az első válaszát felejtsd is el, ordas nagy baromságot írd.

Legyél miniálisan kreatív, gondolkodj!


Beírod a google-ba, hogy önéletrajz minta, a képeknél dob egy csomó találatot. Ha ennyire nem értesz hozzá, javaslom csinálj europass önéletrajzot, bár az már elég snassz, a célnak azért megfelel.

2015. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Na a második válaszát felejtsd is el, ordas nagy baromságot írt. :-)


(amúgy kössz, hoztad a Gyakori kérdések színvonalát és örülök, hogy a mai napi sikerélményedet megszerezhettem: hogyan tapossuk le a másikat?)


Kérdezőnek: Ha azt akarod, hogy ne vegyenek fel sehova, akkor bizony csináld azt, amit a 2.-ik írt. És akkor elküldheted 200 helyre az önéletrajzot, s a kutya nem fog bagózni Rád, mert ugyanis a HR-eseknek a hócipőjük tele van a sablon önéletrajzokkal.


De ha mindenképpen ilyen forma önéletrajzot szeretnél, akkor pl. a Profession.hu-n is van, meg egy csomó állásnál eleve egy sablon önéletrajzot dob fel a jelentkezésnél az oldal.

2015. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Akkor mi egyéb opciót tudsz a pdf-es önéletrajza te marha? Ott írja, hogy nem ért a szvöegszerkesztésnek, de DIREKT azt is írtam, hogy nézzen google-ben mintákat, emrt nagyon jó ötleteket lehet ám találni. Írhatnám azt is, hogy rögtön angolul keressen olyasmire, hogy "creative cv templates", de ha a kérdező erre magától rájött volna, nem lenne erre a kérdésre sem szükség.
2015. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Professin.hu/önéletraj készités.

Itt a legjobb

2015. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A HR-esek nem vesznek komolyan egy Email szövegként elküldött önéletrajzzal. Mindenképpen word/pdf formátumút fognak bekérni.
2015. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem azt írtam, hogy KÜLDJE EL emailben, csak azt, hogy

"pl. írd meg emailben"

Megírja emailben, bemásolja Wordbe - nem olyan bonyolult... :-)


#2,4 úgy látom, túl sok frusztráció ért hét közben és most rajtam akarod kiereszteni a gőzt. Örülök, hogy "segíthettem", s most már biztos boldogabb vagy :-)

Ha már a főnöködnek nem mersz beszólogatni, legalább itt kiélhetted magad :-)

Gratulálok, hoztad a Gyakori kérdések vészesen zuhanó színvonalát :D


Röhej, hogy egy egyszerű önéletrajzos kérdésnél is hová fajulnak a dolgok...

2015. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok már ezt a cirkuszt. Amúgy köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 4. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

"Megírja emailben, bemásolja Wordbe - nem olyan bonyolult... :-)"


WTF?!


Kérdező:

Ha még alap szinten sem értesz a szövegszerkesztéshez akkor gondolom olyan állásokra jelentkezel, ahol nem az lesz a HR-esek elsődleges szempontja, hogy mennyire egyedi a CV-d... Tökéletesen jó lesz egy EUROPASS CV. Ide felmész:

[link]


Kitöltöd az adatokat, végén letöltöd és kész is vagy.

2015. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!