Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kőszegen hirdetnek gyári...

Kőszegen hirdetnek gyári munkát szállással, dolgozott, dolgozik ott valaki . ilyen a munka és milyen a szállás?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 08:42
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia!


A gyár neve Kromberg&Schubert. A munka betanított jellegű,nem nehéz. Autókba gyártanak kábeleket. Hasonló mint Gyöngyösön a Lear Corporation. Általában felszerelt albérletekben helyezik el a vidéki dolgozókat. Műszakok száma 3 vagy 4 műszak,lehet választani. Folyamatosan van felvétel,mindenkit felvesznek. Munkaidő 8 órában van. Tipikus gyártósori munka én elvoltam 1,5 évig.

2016. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ erre gondoltam pont!Bevállalom én is egy ideig :)
2016. jan. 28. 20:47
 3/9 anonim válasza:
100%
Te merre laksz? Mert én közel 500km-t utaztam. Borsod megyei vagyok. Az albérletet Szombathelyen biztosítják. Az állomáson várni fognak ha messziről érkezel. Jah,nettó 130-140k a havi 3 műszakban pótlékokkal tokkal-vonóval. Korrekt cég egyébként. #1 voltam...
2016. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Békésmegyei vagyok,már egy ideje figyelem ezt a melót,úgy veszem észre több vállalkozó is hirdeti a melót,nem tudom melyiket hívjam fel,ahol korrektek a feltételek,és az az átlag 130-ezer meglenne havonta.Március közepe fele tervezem az indulást.
2016. febr. 7. 21:46
 5/9 anonim válasza:
A 130k nettóban megvan havonta. Amit a jófogáson feladnak naponta 20x azon számok bármelyikét hívhatod,elég korrektek. Énis felhívtam a napokban kíváncsiság képpen. Igaz van jelenleg munkahelyem de lehet visszamegyek csak ne lenne olyan messze. Én egy másik vállalkozók keresztül dolgoztam ott de ők már nincsennek ott,csak a zalaegerszegi és sárvári Flexben vannak bent.
2016. febr. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a hasznos infót,majd kontaktolok valamelyikkel aztán majd alakul valami,mert itt minden egy rakás sz@r.Amúgy jó a szállás?
2016. febr. 8. 17:44
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem jó volt a szállás,1,5 szobás albérleti panel lakásban voltunk elszállásolva ketten (külön szobában) Szombathelyen. Onnan röpke 20 perc volt Kőszeg. Ingyenes szerződéses munkásjárat indult oda-vissza.
2016. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na ez jól hangzik :) Ez az egy meló valamiért a legszinpatikusabb,pedig ezen kívűl rengeteg gyári melót hírdetnek,de valahogy ennél maradok.Voltam már egy jó pár helyen,van viszonyítási alapom.Beszéltem már egy ott dolgozó sráccal,ő is azt mondta hogy nem rossz hely.
2016. febr. 8. 21:13
 9/9 anonim válasza:
Valaki a livita dorta kft-ről hallott már? mert facebookon nagyon hirdetik magukat.
2016. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!