Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első fordulóban online tesztet...

Első fordulóban online tesztet töltetett ki velem a cég. Végignézik minden egyes válaszomat, vagy csak az eredményt?

Figyelt kérdés

Hosszú teszt volt, mindenféle feladattal, összesen 200 item. Feleletválasztós. Végignézik majd, miket rontottam el, vagy csak az eredmény alapján döntenek, hogy továbbjutok-e a következő fordulóba?

Mert szerintem összességében jól sikerült, viszont utólag jöttem rá, hogy az egyiknél akkora baromságot írtam, mert nem gondoltam át... hogy szerintem ha azt látják, már önmagában az indok lenne, hogy ne folytassák velem. :D


Volt egy kifejtős része is, ott pedig az egyik hosszabb válaszra nem maradt időm (a kb. 20-ból), időlimites teszt volt. Szerintetek ezzel már alapból esélytelen vagyok, vagy ha a többi része jól sikerült, továbbjuthatok?


2015. dec. 18. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen jellegű az állás és a teszt, de ahol én dolgoztam, nyelvi teszt volt, és nem néztük meg a hibákat, csak hogy elért-e egy bizonyos szintet a jelentkező.
2015. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenféle kérdés volt, matematikai, logikai, idegen nyelvi, általános műveltség. Egy matematikai kérdés rontottam el, de olyat, hogy egy 9-10 éves gyereknek is simán tudnia kellene. :D

Amúgy a megpályázott állásnak nincs sok köze a matekhoz.


Ha csak az elért szintet nézik, az jó, mert úgy érzem, egyébként nagyon jól sikerült.

2015. dec. 18. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Elárulod milyen munkáról van szó? Kiváncsi vagyok, hogy milyen állásnál van ilyen komoly tesztelés :)
2015. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb minden multinal van egy ilyen teszt, es nem, nem nezik at a valaszokat egyenkent, hanem a tesztoldal general egy eredmenyt, pl. matek tudas: 40%, idegennyelv: 70%, kovetkezetesseg: 10%.
2015. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is automatikus.
2015. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!